استان گیلان

اعضای کارگروه مد و لباس به جای کارشکنی تسهیل کننده باشند
دبیر کارگروه مد و لباس کشور، کارشکنی اعضای این کار گروه را مهم ترین مشکل عنوان کرد و گفت: اعضای زیر مجموعه به جای آنکه تسهیل کننده و کمک حال باشند یا ورود نکرده و یا کارشکنی می کنند.
بهره گیری از پتانسیل استان ها رویکرد جدید کارگروه مد و لباس
دبیر کارگروه مدل و لباس کشور بهره گیری از پتانسیل استان ها را رویکرد جدید این کارگروه دانست و گفت: به دنبال ایجاد ارتباط با نهادهای مختلف برای استفاده از طرح، طراحان لباس هستیم.
وجود تبعیض در صدور مجوزها دلیل دلسردی فعالان حوزه مد و لباس
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، وجود تبعیض در صدور مجوزها دلیل دلسردی فعالان حوزه مد و لباس در سطح استان ها دانست و گفت: نیازمند نگاه ویژه در حوزه اعتبارات هستیم.
ساخت مستند شهید مدافع امنیت در رودسر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در جریان دیدار با خانواده شهید حسن عشوری در رودسر در قالب طرح «سه شنبه های تکریم» که به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس انجام می گیرد، گفت : مستند شهید مدافع امنیت «حسن عشوری» ساخته می شود.
عزاداری ها در شفت متفاوت از سال های گذشته برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و شیوع ویروس کرونا، امسال عزاداری ها در شفت متفاوت از سال های گذشته برگزار می شود.
آغاز تمرین سه نمایش صحنه ای در تالش
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش از آغاز تمرین سه نمایش و انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره زندان در این شهرستان خبر داد.
سینماهای گیلان ۱۱ روز تعطیل می شوند
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: سینماهای استان به احترام ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) همزمان با سراسر کشور به مدت ۱۱روز تعطیل می شوند.
لزوم تشکیل کارگروه ساماندهی نوازندگان خیابانی
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معیشت هنرمندان در شرایط کرونایی امروز را نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه دانست و از پیشنهاد راه‌اندازی کارگروهی جهت ساماندهی نوازندگان خیابانی استقبال کرد.
جشنواره فیلم مقاومت باید در ابعاد مختلف جریان ساز باشد
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه جشنواره فیلم مقاومت باید در ابعاد مختلف جریان ساز باشد، گفت: در قالب این جشنواره قهرمانان محور مقاومت را معرفی کنیم.
طی آیینی از اصحاب رسانه فومن تجلیل شد
به مناسبت روز خبرنگار، طی آیینی در روز پنجشنبه 23 مرداد ماه در دفتر فرمانداری فومن از اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.
خبرنگاران نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت نباشند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با بیان اینکه خبرنگاران نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت نباشند، گفت: خبرنگاران با حقوق ناچیز و بدون توقع رسالت خود را انجام می دهند.
سه شنبه های تکریم در منزل شهید قنبری برگزار شد
طرح ملی سه شنبه های تکریم در منزل شهید«فرنوش قنبری» از شهدای والامقام شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.
دستگاه‌های اجرایی از خبرنگاران فعال تجلیل به عمل آورند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: عدم برگزاری همایش روز خبرنگار نباید به منزله این باشد که دستگاه‌های اجرایی از خبرنگاران فعال در حوزه خود تقدیر نکنند.
احساس مسئولیت اجتماعی، صداقت و انعکاس واقعیت ها سرلوحه کار خبرنگاران باشد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود اظهار کرد: احساس مسئولیت اجتماعی، صداقت و انعکاس واقعیت ها باید سرلوحه کار خبرنگاران باشد.
خبرنگار پیشکسوت ایرنا در لاهیجان تقدیر شد
به پاس سال ها فعالیت رسانه ای از فرهاد نظر پور خبرنگار بازنشسته خبرگزاری ایرنا در شهرستان لاهیجان تقدیر شد.
اتاق اندیشه ورز، شبستانی برای خوش آمدگویی به جوانان است
امام جمعه لاهیجان در اولین نشست اتاق اندیشه ورز شورای فرهنگ عمومی لاهیجان با محوریت جشنواره جوان خلاق اظهار کرد: اتاق اندیشه ورز، شبستانی برای خوش آمدگویی به جوانان است.
خبرنگاران مطالبه گر خودشان باشند
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در میزگرد «بررسی چالش‌های خبرنگاران» مطرح کرد: خبرنگاران مطالبه گر خودشان باشند.
طرح حمایتی تابستانه کتاب در گیلان آغاز شد
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از آغاز طرح حمایتی تابستانه ۹۹ کتاب همزمان با سراسر کشور با تخفیف ۲۰ درصدی در استان خبر داد.
شهید صارمی سید شهدای خبرنگار است
امام جمعه رودسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان گفت: قشر خبرنگاران همچون سایر اقشار مردم، شهدای زیادی تقدیم اسلام نموده که شهید صارمی نمونه این شهدا و سید شهدای خبرنگار می باشند.
خبرنگاران امانت داران جامعه اند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، خبرنگاران و فعالان رسانه ای را امانت دار جامعه دانست و تصریح کرد: امانت داری رسالت خبرنگاران است.
تقدیر از بانوان شرکت کننده در سومین نمایشگاه نقاشی "رویش" لاهیجان
طی مراسمی از بانوان هنرمند شرکت کننده در سومین نمایشگاه گروهی نقاشی "رویش" در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان تقدیر شد.
نمایشگاه خوشنویسی «مشق غدیر» به صورت مجازی در فومن برپا شد
هنرمندان خوشنویس فومنی، نمایشگاه خوشنویسی «مشق غدیر» را به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم در فضای مجازی برپا کردند.
خبرنگاران گیلانی تجلیل می شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به عدم برگزاری مراسم روز خبرنگار در این استان به دلیل شیوع کرونا ، گفت: از تلاش خبرنگاران فعال گیلان قطعا تقدیر خواهد شد.
رسانه ها بهترین ابزار تبیین اندیشه های دینی در جامعه هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه باید از طریق رسانه‌ها پایبندی به ابعاد دینداری را ترویج داد گفت: باید با بهره‌گیری از رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های دینی مسائل اسلام را به درستی معرفی کرده و هنرمندانه جلوی شبهه‌افکنی دشمنان را بگیریم.
معرفت و اخلاق شهدا در جامعه نهادینه شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه باید معرفت و اخلاق شهدا را در جامعه نهادینه کنیم گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه و تکلیف مسئولان است.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰