استان قزوین

نهادها و دستگاه های اجرایی ملزم به معرفی سخنگو یا رابط رسانه ای شدند
با مصوبه شورای اطلاع رسانی استان قزوین نهادها و دستگاه های اجرایی ملزم به معرفی سخنگو یا رابط رسانه ای شدند.
برنامه تحول در فضای مجازی استان قزوین تدوین می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: تدوین برنامه تحول فضای مجازی استان که در شورای فرهنگ عمومی قزوین به تصویب رسیده، در دستور کار کارگروه فضای مجازی قرار گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین: با پایان مرحله اول پرداخت تسهیلات کرونایی افزون بر ۲۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه قزوین پرداخت شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با پایان مرحله اول پرداخت تسهیلات کرونایی در آخر مهرماه، بیش از 230 میلیارد ریال تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و مشاغل فرهنگی آسیب دیده از کرونا در استان قزوین پرداخت شد.
مجهز شدن به ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی از ملزومات یک کتابفروشی است
محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در نشست با برخی از کتابفروشان استان گفت: مجهز شدن به ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی از ملزومات یک کتابفروشی است
دیدار مدیرکل و شورای معاونین فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی
محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین همراه با اعضای شورای معاونین خود با فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک دیدار و گفتگو نمود.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به مناسبت هفته ملی خوشنویسی
محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در آستانه ۲۱ مهرماه هفته ملی خوشنویسی پیامی را صادر کرد.
شهرداری ها و برخی نهادها و دستگاه های اجرایی استان قزوین، قانون توزیع آگهی های دولتی را رعایت نمی کنند
توزیع و نشر آگهی های دولتی صرفاً باید از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرد؛ مطابق ماده ۲ بند ۵ از قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اجرای قوانین مربوط به مطبوعات و نشریات و تعیین ضوابط و مقررات مربوطه و تمرکز ، توزیع و نشر انواع آگهی های دولتی و اجرای آن در داخل و خارج کشو بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در استان ها از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می پذیرد.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه حجت الاسلام رمضانی مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با حجت الاسلام ارزانی مشاور وزیر و رئیس ستاد هماهنگی کانون‌ های فرهنگی هنری مساجد کشور دیدار کردند.
امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پارک علم و فناوری استان قزوین
تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پارک علم و فناوری استان قزوین در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به امضا رسید.
هفتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد
هفتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا با حضور اعضای این شورا در محل مصلای نماز جمعه بوئین زهرا برگزار شد.
اختتامیه نخستین جشنواره سراسری آوای غدیر برگزار شد
اختتامیه نخستین جشنواره سراسری آوای غدیر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بصورت مجازی برگزار شد.
جلسه بررسی فراخوان نشان ملی دکتر دبیر سیاقی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد
جلسه بررسی فراخوان نشان ملی دکتر دبیر سیاقی با حضور اساتید حوزه ادبیات و پژوهش در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.
امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و بنیاد ایران شناسی استان
به منظور ایجاد و گسترش همکاری‌های فرهنگی و هنری، تفاهم نامه ای میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و بنیاد ایران شناسی استان امضا شد.
محمدحسین اسماعیلی: بیش از ۳۶۰۰ آگهی دولتی در ۶ماهه اول سال ۹۹ در استان قزوین توزیع شده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اعلام داشت: در ۶ ماهه اول سال ۹۹ در استان قزوین ۳۶۹۹ آگهی دولتی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در بین نشریات توزیع شده است.
دعوت از نامزدهای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از آغاز ثبت نام از مدیران مسئول رسانه‌ها برای انتخابات هجدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد.
هنرمند عکاس قزوینی در بین نفرات برگزیده جایزه فرشته
ششمین دوره جایزه فرشته با موضوع "قرنطینه" نفرات برتر خود را در بخش عکس شناخت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین: ابعاد دفاع مقدس بزرگترین زیرساخت فرهنگی و اجتماعی است
منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در نشست صمیمی با رزمندگان اهل رسانه استان قزوین عنوان داشت: ابعاد دفاع مقدس بزرگترین زیرساخت فرهنگی و اجتماعی است.
باید خود را به سلاح‌های روز در حوزه رسانه‌ای و تبلیغی مجهز کنیم
محمدحسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در نشست صمیمی با رزمندگان اهل رسانه استان قزوین بیان داشت: باید خود را به سلاح‌های روز در حوزه رسانه‌ای و تبلیغی مجهز کنیم.
به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با خانواده سه شهید دیدار کرد
محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان امیر منّی، داوود شالی و حسینعلی الله یاربیگی دیدار کرد.
در میزگرد ایسنا مطرح شد؛ «خانه مطبوعات» در استان‌ها نیازمند استراتژی و هدف‌گذاری درست است
میزگرد «بررسی عملکرد خانه مطبوعات استان قزوین طی سه سال گذشته» با حضور محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جابر خرم‌نیا، رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات قزوین و هادی درزی رامندی مدیر اجرایی خانه مطبوعات قزوین در خبرگزاری ایسنا برگزار شد.
نهمین جشنواره شعر بسیج و محفل شعر رازهای ارغوانی برگزار شد
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با حضور شاعران برجسته استان نهمین جشنواره شعر بسیج و محفل شعر رازهای ارغوانی در سالن مولانای مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد قزوین برگزار شد.
بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از نمایشگاه عکس جستجو و تکرار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه معاون هنری این اداره کل از نمایشگاه عکس جستجو و تکرار، مجموعه آثار میثم غیاثوند، بازدید کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: در زمینه فضای مجازی باید در حوزه های رصد و پایش، حمایت و پشتیبانی، آموزش و پژوهش و تولید محتوا برنامه‌ریزی کرد
محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بیان داشت: در زمینه فضای مجازی باید در حوزه های رصد و پایش، حمایت و پشتیبانی، آموزش و پژوهش و تولید محتوا برنامه‌ریزی کرد.
شورای فضای مجازی در استان قزوین تشکیل می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با تصویب شورای فرهنگ عمومی به‌زودی شورای فضای مجازی با ۴ کمیته و کارگروه در استان قزوین تأسیس و راه‌اندازی می‌شود.