استان چهار محال و بختیاری

فرصت ارسال آثار به جشنواره فیلم 60 ثانیه ای بام ایران بام سلامتی پایان یافت
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از پایان فرصت ارسال آثار به جشنواره فیلم 60 ثانیه ای بام ایران بام سلامتی خبر داد.
مهلت ثبت نام در طرح «یاریگران زندگی» کانون های مساجد تمدید شد
مظاهری از تمدید مهلت ثبت نام در طرح «یاریگران زندگی» تا پایان اردیبهشت ماه جاری خبر داد و گفت: این طرح ویژه کانون های فرهنگی هنری است که در مساجد سطح استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
30 اثر به دبیرخانه جشنواره استندآپ کمدی کرونا رسید
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام پایان زمان ارسال آثار به جشنواره استندآپ کمدی کرونا گفت: 30 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید.
اجرای طرح ملی «راهکار» در کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری
طرح ملی «راهکار» با عنوان رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان همزمان با ماه مبارک رمضان و در راستای مقابله با ویروس کرونا در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
تغذیه فرهنگی 120 هزار مخاطب فضای مجازی در روزهای کرونایی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با بیان اینکه ایام کرونا تا کنون صدمه ای به برنامه های فرهنگی ما نزده بلکه باعث رشد در برخی زمینه ها شده است گفت: در حال حاضر حدود 30 کانال شاخص در شهرستان فارسان در حال فعالیت است که ما در روز به بیش از 120 هزار عضو، خوراک فرهنگی می دهیم.
خسارت‌های هنرمندان و اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری جبران می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری گفت: خسارت‌های هنرمندان آسیب ‌دیده، بررسی و با توجه به شرایط با پرداخت کمک‌های بلاعوض و یا تسهیلات سازمانی از آن‌ها دلجویی خواهد شد.
جشنواره آوایی «نفحات رمضان» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مظاهری از برگزاری جشنواره آوایی «نفحات رمضان» در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این جشنواره به صورت مجازی در شبکه های اجتماعی و در ۲ رده سنی ۱۴ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۵ سال برگزار خواهد شد.
میزبانی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری از ۱۰ ویژه‌ برنامه در ماه رمضان
مظاهری گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۰ ویژه برنامه ابتکاری و خلاقانه را برگزار می‌کند.
لبیک کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری به رزمایش مواسات
مظاهری از اجرای «رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان» در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: کانون های مساجد در سطح استان با آماده سازی بسته های معیشتی آماده اجرای کمک مؤمنانه به نیازمندان هستند.
تحقق رزمایش کمک مؤمنانه فرهنگسازی گسترده‌ای را می‌طلبد
شریفی گفت: رزمایش کمک مؤمنانه طرح ارزشمند و بسیار مؤثری در شرایط فعلی کرونا است که برای لبیک گویی به فرمان معظم رهبری «مد ظله العالی» و تحقق هر چه بهتر این برنامه باید با تمام توان فرهنگسازی و اقدام کرد.
«پویش ماه رمضان، ماه همدلی» در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری آغاز شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز در نشست با کارکنان اداره کل از آغاز «پویش ماه رمضان، ماه همدلی» در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
پرداخت حق بیمه خبرنگاران و هنرمندان در چهارمحال‌وبختیاری پیگیری شد
ابراهیم شریفی ریگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از پیگیری جهت پرداخت حق بیمه خبرنگاران و هنرمندان در چهارمحال‌وبختیاری خبر داد
نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در نخستین شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید با اشاره به مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان گفت: قرارگاهی برای پیگیری مصوبات شورای فرهنگ عمومی در استان تشکیل و فعال شود.
دیپلم افتخار بخش پانتومیم جشنواره لایو هامبورگ در دستان هنرمند چهارمحال و بختیاری
سروش ضیا بروجنی هنرمند استان چهارمحال و بختیاری دیپلم افتخار بخش پانتومیم اولین جشنواره آنلاین اینستاگرامی هامبورگ آلمان با عنوان «کرونا برای یادگیری» را از آن خود کرد.
روزی که بچه‌های مسجد وارد میدان نبرد با کرونا شدند/ اجرای طرح «چشم انتظاران» در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری
ورود کانون های فرهنگی هنری مساجد راه را برای پیشروی کرونا بسته است، تلاشی که بچه های مسجد از ابتدا به صورت شبانه روزی برای خدمت به مردم و مقابله با کرونا انجام می دهند و قصد عقب نشینی هم ندارند.
شهرستان های لردگان و خانمیرزا دارای نیروی اجتماعی توانمند، ظرفیت های فراوانی هم در حوزه های فرهنگی هنری و قرآنی دارند و هم از غنی‌ترین شهرستان‌های استان در امور مختلف فرهنگی و هنری اند
ابراهیم شریفی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بهنام محمدی معاون توسعه ،مدیریت منابع، در سفر شهرستانی به لردگان طی نشستی با امام جمعه و فرماندار و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند .
فراخوان طرح حمایت از برنامه ها و طرح های حوزه قرآن و عترت با امکان اجرا در فضای مجازی
سید حسین نژاد حسینی معاون فرهنگی رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برای استفاده از ظرفیت موسسات و نهادهای قرآنی در زمان شیوع کرونا در اجرای طرح حمایت از برنامه ها و طرح های حوزه قرآن و عترت با امکان اجرا در فضای مجازی خبر داد
اجرای پویش «همدلان مسجدی» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اجرای پویش «همدلان مسجدی» در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این رزمایش با هدف کمک به نیازمندان و محرومان در سطح استان اجرا می شود.
استقبال جوانان از جشنواره مجازی نقش و قلم زندگی علیه کرونا در شهرستان بن
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن با اشاره به استقبال گسترده جوانان از نخستین جشنواره مجازی نقش و قلم زندگی علیه کرونا گفت: شرکت در این جشنواره تا ۳۱ فروردین ادامه دارد.
سفرشهرستانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاون توسعه مدیریت و منابع به شهرستان فارسان
ابراهیم شریفی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بهنام محمدی معاون توسعه ،مدیریت منابع، در سفر شهرستانی به فارسان طی نشستی با امام جمعه و فرماندار و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این شهرستان از نزدیک مورد بررسی قرار دادند .
جهش تولید در آثار فرهنگی هنری فاخر، اولویت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اینکه سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» با عنوان «جهش تولید» نامگذاری شده است گفت: شعار مذکور، محور اصلی برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 99 می باشد.
مهلت ارسال اثر به جشنواره نمایش های فردی در چهارمحال و بختیاری تمدید شد
شریفی گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نمایش های فردی تا ۳۱ فروردین ماه جاری در چهارمحال و بختیاری تمدید شد.
هم افزایی و تعامل بیشتر جهاد دانشگاهی و فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند موجبات  رشد و تعالی تولیدات و آثار فرهنگی هنری را در سال جهش تولید فراهم کند .
در طی دیدار سیروس رضایی رئیس جهاد دانشگاهی و ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نشست مشترکی با موضوع فعالیتهای علمی ، فرهنگی ، آموزشی ، پژوهشی و درمان جهاد دانشگاهی در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان برگزار شد.
کمک به فعالیت های قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری در سال جدید افزایش می یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از افزایش کمک به فعالیت های قرآنی با همکاری و هم افزایی سایر دستگاه های فعال در این حوزه در سال جدید خبر داد.
پیشتازی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در اجرای طرح مجازی «با کتاب در خانه»
کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری تاکنون استقبال گسترده ای از طرح مجازی «با کتاب در خانه» داشته اند و نوجوانان و جوانان زیادی را هم جذب این طرح فرهنگی کرده اند.
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۰ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳