استان چهار محال و بختیاری

جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت چهارمحال و بختیاری در محل دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه شهرکرد خبر داد.
«خدمت کریمانه» کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در دهه کرامت
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از «خدمت کریمانه» کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری در دهه کرامت با تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان خبر داد.
مشارکت ۲۷ دستگاه اجرایی در برگزاری ویژه برنامه های دهه کرامت
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از مشارکت ۲۷ دستگاه اجرایی استان چهارمحال و بختیاری در برگزاری ویژه برنامه های دهه کرامت خبر داد و گفت: برنامه های دهه کرامت امسال با شعار «خدمت کریمانه، همدلی به رسم اهل‌بیت (علیهم السلام)» برگزار می شود.
شرایط نامساعد اقتصادی و شیوع ویروس کرونا دلیلی برای تعطیلی فعالیت های فرهنگی و هنری در استان نیست
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در نشست صمیمی مدیر کل و معاونین با پرسنل اداره کل، رؤسا و کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: شیوع ویروس کرونا تا کنون مشکلات فراوانی را با خود به همراه داشته که یکی از این مشکلات، ایجاد شرایط نامساعد اقتصادی برای اصحاب فرهنگ و هنر است این اداره کل در صدد است تا در حد امکان خسارات وارد شده به این افراد را جبران نماید.
رقابت پرشور کانون‌های مساجد شهرستان لردگان در رویداد ملی «فهما»
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان با بیان اینکه ۱۰۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان لردگان فعال است گفت: از زمان اجرای رویداد ملی «فهما» در سطح کشور رقابت پرشوری در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری بین کانون‌های مساجد شهرستان لردگان شکل گرفته است.
کانون هایی که با خانواده کرامت عجین شده اند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۲ کانون فرهنگی هنری در چهارمحال و بختیاری به نام امام رضا (علیه السلام)، حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حضرت شاهچراغ (علیه السلام) عجین شده اند.
300 ویژه برنامه دهه کرامت در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مظاهری از برگزاری ۳۰۰ ویژه برنامه دهه کرامت در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با شعار «خدمت کریمانه، همدلی به رسم اهل‌بیت (علیهم السلام)» خبر داد.
مسابقه «فدای دخترم» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مسابقه «فدای دخترم» همزمان با میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها) و به مناسبت دهه کرامت در ۴۵۰ کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
اعلام برنامه های محوری دهه کرامت در چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری برنامه های دهه کرامت در استان خبر داد و گفت: این برنامه ها از ۳ تیر سال جاری همزمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) آغاز و تا جمعه ۱۳ تیر سال جاری همزمان با سالروز ولادت امام رضا (علیه السلام) ادامه دارد.
«فهما»، رویدادی که کانون های فرهنگی هنری را به جنب و جوش انداخت
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن با بیان اینکه رویداد ملی «فهما» موجب رقابت بین کانون های فرهنگی هنری مساجد شده است گفت: کانون های مساجد پای ثابت برنامه های فرهنگی هنری هستند.
ابراهیم شریفی در مرکز سامد استان حضور یافت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در پانزدهمین دوره حضور فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی در مرکز ارتباطات مردمی استانداری (سامد) روز یکشنبه مورخ 25 خرداد ماه سال جاری از ساعت 9 تا 11 صبح، با حضور در این مرکز به سؤالات هم استانی های فرهیخته پاسخ داد.
رزمایش همدلی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در دهه کرامت ادامه دارد
با در پیش بودن دهه کرامت، بسته های غذایی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با شعار «خدمت کریمانه، همدلی به رسم اهل‌بیت (علیهم السلام)» همچنان بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.
اهدای کتاب به کانون‌های برگزیده اولین رویداد ملی فهما در چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از اهدای بیش از یکصد کارتن کتاب به کانون های فرهنگی هنری برگزیده اولین رویدادملی فهما خبر داد.
از پایگاه اطلاع رسانی «فهما» در استان چهارمحال و بختیاری رونمایی شد
از پایگاه اطلاع رسانی «فهما» استان چهارمحال و بختیاری از طریق ویدئو کنفرانس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ارزانی، رونمایی شد.
امتحانات سراسری پایان دوره 99 انجمن خوشنویسان استان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری امتحانات سراسری پایان دوره 99 انجمن خوشنویسان استان خبر داد.
سایت اختصاصی فهما چهارمحال و بختیاری رونمایی می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری از رونمایی پایگاه اطلاع رسانی «فهما» استان چهارمحال و بختیاری از طریق ویدئو کنفرانس با حضور حجت الاسلام ارزانی، رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد.
۵ میلیون دلار کالا از چهارمحال و بختیاری صادر شد
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: با وجود محدودیت‌های صادراتی در دوران شیوع ویروس کرونا، طی ۲ ماه گذشته ۵ میلیون دلار کالا از استان صادر شد.
یازدهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان برگزار شد
رییس شورای اطلاع‌رسانی چهارمحال و بختیاری گفت: اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بهره‌گیری از توان و نظر کارشناسان دستگاه‌ها و نهادهای دیگر، به عنوان مسئول ساماندهی فضای مجازی استان تعیین می شود.
انتخابات هیأت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان در روز سه شنبه مورخ 27 خرداد ماه جاری خبر داد.
با همکاری و هم افزایی می توان مشکل کمبود بودجه امور قرآنی را مرتفع نمود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در نشست با رئیس اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان، ضمن اشاره به اینکه تحریم های ظالمانه دشمنان انقلاب اسلامی، موجب کاهش بودجه کشور و بالطبع بودجه امور قرآنی شده است گفت: با همکاری و هم افزایی می توان این کمبود بودجه را جبران کرد و از برکات معنوی و مادی فعالیت های قرآنی و همکارهای مشترک بهره جست.
کسب رتبه برتر کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در طرح ملی تفسیر کوتاه
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه برتر کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در طرح ملی تفسیر کوتاه جزء هفتم قرآن کریم خبر داد و گفت: کانون های مساجد این استان با میزان مشارکت یک هزار و ۷۲۱ نفر و هشت برگزیده جزء ۳ استان برتر در طرح ملی تفسیر کوتاه قرار گرفت.
طرح ملی راهکار یکی از عوامل مهم امید آفرینی در بین نیازمندان جامعه است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ملی راهکار یکی از عوامل مهم امید آفرینی در بین نیازمندان جامعه است گفت: طرح ملی راهکار تاکنون توانسته است جوانان و نوجوانان زیادی را از فعالیت بیهوده در فضای مجازی به سمت مسجد سوق دهد.
ضرر ۱۲۰ میلیون تومانی کرونا به سینماهای چهارمحال و بختیاری
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری از خسارت ۱۲۰ میلیون تومانی ویروس کرونا به سینماهای استان خبر داد و گفت: معیشت شاغلین در سینماها به مشکل برخورده است.
تداوم حرکت جهادی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری با طرح ملی «راهکار»
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ملی «راهکار» تا پایان خرداد ماه جاری در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه دارد گفت: اجرای این طرح بزرگ در ماه مبارک رمضان فعالیت های جهادی کانون های مساجد استان را نمایان کرد.
دومین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
دومین نشست شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری چهارشنیه 31 اردیبهشت به ریاست نماینده محترم ولی فقیعه در استان و امام جمعه شهرکرد و دبیری ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۲۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱