استان چهار محال و بختیاری

افزایش حمایت های ستادی از کانون های فعال در عرصه فضای مجازی
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از افزایش حمایت های ستادی از کانون های فرهنگی هنری مساجد فعال در عرصه فضای مجازی خبرداد.
جذب نوجوانان به مساجد یکی از اهداف برگزاری «تابستانه فهما» است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری جذب نوجوانان و جوانان به مساجد را یکی از اهداف برگزاری «تابستانه فهما» عنوان کرد و گفت: پایگاه‌های طرح ملی غنی‌سازی اوقات فراغت در چهارمحال و بختیاری باید برای حضور گسترده نسل جوان به مسجد برنامه‌ریزی منسجمی داشته باشند.
طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی در کشور است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» با هدف تکریم خانواده‌های شهدا توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اجرا می‌شود گفت: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی در کشور است.
طرح ملی «تابستانه فهما» کانون های مساجد در بستر فضای مجازی برگزار می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ملی غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد با عنوان «تابستانه فهما» به دلیل پیشگیری و مقابله با کرونا در بستر فضای مجازی برگزار می شود گفت: حفظ سلامتی نوجوانان و جوانان از دلایل برگزاری کلاس های اوقات فراغت در فضای مجازی است.
تکریم اولین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی کشور در چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: سومین هفته از طرح ملی «سه شنبه های تکریم» با تکریم اولین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی کشور شهید «محمد حسن قاسمی اشکفتکی» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
اقتدار و عزت ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا هستیم
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا هستیم گفت: فداکاری و از خودگذشتگی های شهدا در پیشبرد آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی تأثیرگذار بوده است.
بازدید مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری از کانون های فرهنگی هنری شهرستان کیار
کانون های فرهنگی هنری شهرستان کیار به منظور اطلاع از نحوه فعالیت و برنامه های جاری با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری و رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان بازدید شد.
تعداد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بن به ۲۳ باب رسید
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن گفت: با افتتاح کانون فرهنگی هنری «خاتم نبی (صلی الله علیه و آله و سلم)» در مسجد النبی (صلی الله علیه و آله و سلم) شهر بن تعداد کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان به ۲۳ باب رسید.
کانون های فرهنگی هنری فعال در عرصه فضای مجازی حمایت می شوند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری که فعالیت های بیشتری در فضای مجازی و علی الخصوص برگزاری کلاس های طرح اوقات فراعت تابستانه فهما از طریق فضای مجازی داشته باشند، مورد حمایت ستاد قرار می گیرند.
سفرشهرستانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاون توسعه مدیریت و منابع به شهرستان بن
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیار ی و بهنام محمدی معاون توسعه ،مدیریت منابع، در سفر شهرستانی به شهرستان بن طی نشستی با امام جمعه ، فرماندار و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند .
اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان چهارمحال و بختیاری به پویش " من ماسک می زنم" فراخوانده شدند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و تمامی هنرمندان استان همچون پیش آهنگ و طلایه دار فرهیختگی در اجتماع، خواهانیم برای صیانت از تندرستی و مصونیت خود و همگان به کمپین «من ماسک می زنم» بپیوندند.
اختتامیه جشنواره های هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد
جشنواره فیلم 60 ثانیه ای بام ایران بام سلامتی و نمایش های فردی،پنجشنبه 12تیر با معرفی منتخبین به کار خود پایان دادند.
پویایی کانون‌های فرهنگی هنری سبب تحقق مسجد طراز اسلامی می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: توجه به هنر مکتبی، ارزشی و تلاش در راستای فرهنگ و هنر مساجد با تعریف برنامه‌های بدیع و تازه و متناسب با نسل نوپای انقلاب اسلامی می‌تواند یکی از راه‌های مؤثر در رسیدن به مسجد طراز اسلامی باشد.
تقویم برگزاری انتخابات (نوبت دوم)هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری منتشر شد
معاون فرهنگی رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از انتشار تقویم انتخابات (نوبت دوم ) هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان خبر داد.
تشریح برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در رادیو جهانبین چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت چهارمحال و بختیاری را در برنامه پیک روز رادیو جهانبین تشریح کرد.
طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز در عرصه‌های فرهنگی و هنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
رویکرد برنامه های فرهنگی و هنری باید بر ترویج و اشاعه بیشتر نماز باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بر رویکرد اشاعه هرچه بیشتر نماز در برنامه های فرهنگی هنری استان تأکید کرد.
استقبال گسترده کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری از پویش «به وقت سلام»
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از استقبال گسترده کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از پویش «به وقت سلام» در چهارشنبه‌ های امام رضایی خبر داد و گفت: این پویش تا پایان دهه کرامت در سطح کانون های مساجد این استان ادامه دارد.
برنامه های فرهنگی در هفته پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر اجرا شد
معاون مطبوعات، رسانه و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای فعالیت های فرهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
نخستین نشست کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان برگزار شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در نخستین نشست کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان گفت: در حال حاضر نگاه های متفاوت نیاز جامعه به فضای مجازی، آسیب های این فضا و نگاه سوم که هر دو نگاه را شامل می شود نسبت به فضای مجازی وجود دارد.
کاروان «زیر سایه خورشید» وارد چهارمحال و بختیاری می‌شوند
مسئول کاروان حرم رضوی چهارمحال و بختیاری گفت: خدام حرم رضوی در قالب کاروان «زیر سایه خورشید» از روز دوشنبه ۹ تیرماه جاری وارد استان چهارمحال و بختیاری می‌شود.
تبیین شخصیت حضرت معصومه (سلام الله علیها) ظرفیتی برای دفع هجمه‌های فرهنگی دشمن است
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام‌جمعه شهرکرد گفت: تبیین شخصیت والای حضرت معصومه (سلام الله علیها) از ظرفیت‌های مهم برای دفع هجمه‌های فرهنگی دشمن به شمار می‌رود که باید به نحو مطلوبی مورد استفاده قرار گیرد.
ویژه‌ برنامه‌های دهه کرامت چهارمحال و بختیاری مردمی برگزار می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بر این باور هستیم که باید جشن‌ها و مراسم ها دهه کرامت از سوی مردم و با محوریت آن ها برگزار شود تا اثرگذاری و گستردگی لازم را داشته باشد.
دهه کرامت از ثمرات انقلاب اسلامی است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دهه کرامت از ثمرات انقلاب اسلامی است به تشریح برنامه‌های تدوین شده در استان ویژه دهه کرامت پرداخت و گفت: این برنامه‌ها بیشتر در قالب فضای مجازی در مساجد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
تدارک بچه‌ مسجدی های فارسان برای برگزاری جشن های مجازی دهه کرامت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان بر لزوم ترویج سبک زندگی اهل بیت (علیهم السلام) در دهه کرامت تأکید کرد و با بیان اینکه در این ایام باید سیره کریمانه حضرات معصومین را بین جوانان رواج دهیم گفت: جوانان کانون های مساجد فارسان برنامه های ویژه ای را برای دهه کرامت امسال تدارک دیده اند.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰