استان چهار محال و بختیاری

امکان استفاده هنرمندان استان از سامانه «نگارخانه»
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: هنرمندان هم استانی می‌توانند برای فروش آثار هنری خود به سامانه نگارخانه مراجعه نمایند.
سه‌شنبه‌های تکریم جوانان را با دلاوری‌های شهدا آشنا می‌کند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سه‌شنبه‌های تکریم فرصتی برای آشنایی نسل جوان با دلاوری‌های شهدا است گفت: جوانان، امروز با حضور در کانون‌های مساجد راه شهدا را ادامه می‌دهند.
حرکت جهادی کانون‌های مساجد در برگزاری «سه‌شنبه‌های تکریم» قابل تقدیر است
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سه‌شنبه‌های تکریم، فرصتی برای یادآوری عظمت شهدای هشت سال دفاع مقدس است گفت: حرکت جهادی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان در برگزاری «سه‌شنبه‌های تکریم» قابل تقدیر است.
«سه شنبه های تکریم» با حضور در منزل خانواده شهید آتش افزا برگزار شد
طرح ملی «سه شنبه های تکریم» با حضور جمعی از مسئولان استان چهارمحال و بختیاری در منزل خانواده شهید «محمد آتش افزا» برگزار شد.
تقدیر از کانون‌های فرهنگی هنری برای شرکت در جشنواره دهه کرامت
کانون‌های فرهنگی هنری منتخب چهارمحال و بختیاری که در جشنواره دهه کرامت استان قم شرکت کرده بودند با اهدای لوح، مورد تقدیر قرار گرفتند.
دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر به صورت الکترونیکی در استان برگزار می شود
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش در سال تحصیلی 99-98 در روز جمعه 24 مرداد ماه سال جاری به صورت مجازی و هم زمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
تکریم از خانواده شهید «محمد آتش افزا بارده» در طرح «سه شنبه های تکریم»
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از تکریم خانواده شهید «محمد آتش افزا بارده» در پنجمین هفته از سه شنبه های تکریم خبر داد و گفت: این دیدار با حضور جمعی از مسئولین ارشد استانی روز سه شنبه ۳۱ تیر برگزار می شود.
همکاری دستگاه های فرهنگی در برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم نقش و جایگاه این طرح را ارتقا می دهد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری مشارکت ویژه ای در برگزاری طرح سه شنبه های تکریم دارد گفت: همکاری سایر دستگاه های فرهنگی در برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم نقش و جایگاه این طرح را ارتقا می دهد.
ضرورت استفاده از فضای مجازی در انتشار وصیت‌نامه شهدا
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سه‌شنبه‌های تکریم فرصتی برای بازگویی وصیت‌نامه شهدا است بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در انتشار وصیت‌نامه شهدا تأکید کرد و گفت: سایر دستگاه‌های فرهنگی می‌توانند در برگزاری هرچه بهتر این برنامه سهیم باشند.
شورای فرهنگ عمومی استان حائز دو رتبه برتر در سطح کشور شد
شورای فرهنگ عمومی استان رتبه دوم برگزاری منظم و مستمر جلسات استانی و رتبه سوم برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های کشور در سال 1398 را کسب نمود.
طنین گروه سرود برتر روستایی کشور برای مدافعان سلامت در تابستانه فهمای چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از ضبط اجرای گروه سرود «نینوا» به منظور تجلیل از مدافعان سلامت با عنوان کانون خدمت خبر داد.
تابستانه فهمای چهارمحال و بختیاری میزبان رواق کتاب است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح تابستانه فهما در سه محور کلی «شبستان فرهنگ»، «شبستان هنر» و «شبستان نوآوری» برگزار می‌شود گفت: ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در بخش «شبستان فرهنگ» میزبان «رواق کتاب» است.
تکریم خانواده شهید شبان چالشتری در چهارمین هفته از طرح «سه‌شنبه‌های تکریم»
چهارمین هفته از طرح سه‌شنبه‌های تکریم با حضور فرماندار شهرکرد، مدیر بنیاد شهید شهرستان شهرکرد و مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری از خانواده جانباز شهید محمود شبان تکریم شد.
نتایج انتخابات خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری اعلام شد
انتخابات هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری از ساعت9 تا13 چهارشنبه (25تیرماه99) همزمان با دیگر استانهای کشور به صورت اینترنتی در سامانه خانه مطبوعات به آدرس www.khanehmatbooat.ir برگزار و منتخبان با کسب آرای لازم به عضویت اصلی آن در آمدند.
نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف، مستلزم برنامه‌ریزی در سه حوزه فرد، خانواده و جامعه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در جلسه هم‌اندیشی و بررسی مسائل و دغدغه‌های فرهنگی استان گفت: نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از ضرورت‌های باورهای دینی، مستلزم برنامه‌ریزی صحیح در سه حوزه فرد، خانواده و جامعه است.
طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در خدمت خانواده‌های شهدا
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در خدمت خانواده‌های شهدا است گفت: این طرح به شناسایی خانواده معظم شهدا در استان چهارمحال و بختیاری نیز کمک می‌کند.
انتخابات هیأت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری صبح فردا برگزار می شود
معاون فرهنگی رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان در صبح روز چهارشنبه 25 تیر ماه جاری خبر داد.
احمد تاجی، راه یافته نخستین جشنواره عکس «آدا» شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتخاب 2 عکس از احمد تاجی جهت حضور در نخستین جشنواره عکس «آدا» خبر داد.
سومین دوره جشنواره سراسری «ترنم الهی» در کانون های مساجد برگزار می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین دوره جشنواره سراسری سرود نماز با عنوان «ترنم الهی» در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این جشنواره به صورت غیرحضوری و ویژه پسران کانون مساجد برگزار می شود.
کانون‌های مساجد حلقه واسط کمک‌های مؤمنانه خیرین
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کانون‌های مساجد حلقه واسط کمک‌های مؤمنانه خیرین هستند گفت: از زمان فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای رزمایش همدلی فعالان کانون‌های مساجد استان با جذب خیرین، چندین مرحله از این طرح را در قالب کمک‌های معیشتی اجرا کرده‌اند.
اجرای طرح «تابستانه فهما» در کانون‌های مساجد چهارمحال‌ و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد چهارمحال‌وبختیاری از اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت با عنوان «تابستانه فهما» در کانون‌های مساجد استان خبر داد.
درخواست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری جهت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در مصاحبه با خبرگزای فارس، گفت: 28 دستگاه فرهنگی در استان در بحث عفاف و حجاب مکلف و متولی هستند.
با حل مشکل بی‌حجابی و بدحجابی، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابند
جلسه ادارات زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیران دستگاه‌های عضو و با محوریت همفکری برای حل مشکلات فرهنگی موجود در جامعه و به ویژه معضل عفاف و حجاب برگزار شد.
تولید محتواهای فرهنگی و قرآنی متناسب با نیاز روز جامعه باشد
مدیر کل و معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و در بازدید از مؤسسه رسانه‌های دیجیتال سراج شهرکرد بر تولید محتواهای فرهنگی و قرآنی متناسب با نیاز روز جامعه تأکید کرد
از خواهران فعال کانون های فرهنگی هنری شهرستان بروجن تقدیر شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب از خواهران فعال عضو کانون های فرهنگی هنری شهرستان بروجن با اهدای یک قواره چادر و یک شاخه گل تقدیر شد.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰