استان چهار محال و بختیاری

بام ایران رتبه اول کشوری «قرآن و عترت» در اولین رویداد ملی فهما را کسب کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در اولین رویداد ملی فهما که سال گذشته برگزار شد هشت شاخص برای رقابت بین استان‌ها در نظر گرفته که چهارمحال و بختیاری در رشته «قرآن و عترت» حائز رتبه اول کشوری شد.
بهترین روش گسترش فعالیت‌های قرآنی در حال حاضر اجرای برنامه در فضای مجازی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بحران شیوع ویروس کرونا گفت: بهترین روش گسترش فعالیت‌های قرآنی در حال حاضر اجرای برنامه در فضای مجازی است.
خانواده‌های شهدا مایه عزت ایران اسلامی/ امنیت امروز جامعه را مدیون خون شهدا هستیم
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بر ضرورت تکریم خانواده‌های شهدا توسط مردم و مسئولین تأکید کرد و بابیان اینکه خانواده‌های شهدا مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی هستند گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه را مدیون خون پاک شهدا هستیم.
194 گروه تعزیه در استان چهارمحال و بختیاری است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در نشست صمیمی با برخی از هنرمندان و پیشکسوتان شبیه خوانی استان گفت: اکنون همگان در وضعیت بحرانی ویروس کرونا هستیم و تمامی کارها و کنشگری ها منوط به عافیت این شرایط است .
دهه امامت و ولایت فرصتی ارزشمند برای تطبیق افکار شیعیان با ائمه هدی (علیهم‌السلام)
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: دهه امامت و ولایت فرصتی ارزشمند برای بازخوانی، تمرین و تطبیق افکار و کردار شیعیان با ائمه هدی (علیهم‌السلام) و شناخت ولایت و ولی است.
پرداخت 900 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به هنرمندان استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از پرداخت مبلغ 900 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه بدون بهره به هنرمندان استان در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
تابستانه فهمای کانون‌های مساجد به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک می‌کند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه تابستانه فهمای کانون‌های مساجد به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک می‌کند گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری امسال در طرح اوقات فراغت میزبان رواق کتاب هستند.
ابراهیم شریفی ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را تشریح کرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ویژه برنامه‌های پیش بینی شده به مناسبت دهه امامت و ولایت را با توجه به شیوع ویروس کرونا اعلام کرد.
برنامه‌های دهه ولایت در کانون‌های مساجد مبتنی بر فضای مجازی برگزار می‌شود
قالب برنامه‌های دهه ولایت و امامت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری در فضای مجازی برگزار می‌شود.
کانون‌های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری میزبان پویش «خادمان علوی»
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی پویش «خادمان علوی» ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این پویش به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می‌شود.
بزرگداشت مقام شهدا یکی از مهم‌ترین اهداف سه‌شنبه‌های تکریم است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بزرگداشت مقام شهدا یکی از مهم‌ترین اهداف سه‌شنبه‌های تکریم است گفت: این طرح ملی به تقویت فرهنگ شهید و شهادت در جامعه کمک می‌کند.
سه‌شنبه‌های تکریم فرصتی برای آشنایی جامعه با رشادت‌های شهدا است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بر اهمیت و توجه ویژه به خانواده شهدا تأکید کرد و با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا یکی از وظایف اصلی امروز است گفت: سه‌شنبه‌های تکریم فرصتی برای آشنایی جامعه با رشادت‌های شهدا است.
تکریم خانواده شهید «مقدس قهفرخی» در پنجمین هفته از سه‌شنبه‌های تکریم
در پنجمین هفته از اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در چهارمحال و بختیاری خانواده شهید «سعید مقدس قهفرخی» با حضور جمعی مسئولان ارشد استانی تکریم شدند.
«سه‌شنبه‌های تکریم» در منزل خانواده دانش‌آموز شهید صحرانشین برگزار شد
طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» با حضور مدیر کانون‌های مساجد استان و جمعی از مسئولین شهرستانی و فعالان کانون فرهنگی هنری نور شهر سامان در منزل خانواده دانش‌آموز شهید بهنام صحرانشین سامانی برگزار شد.
درخشش کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در مسابقات کتابخوانی کشور
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از درخشش کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در سلسله مسابقات کتابخوانی کشور خبر داد.
قدردانی حجت الاسلام ارزانی از رونمایی شایسته صفحه فهمای چهارمحال و بختیاری
مشاور وزیر و رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری شایسته آیین رونمایی صفحه استانی فهما قدردانی کرد.
خانواده شهید «سعید مقدس قهفرخی» تکریم می‌شوند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از تکریم خانواده شهید «سعید مقدس قهفرخی» در پنجمین هفته از سه‌شنبه‌های تکریم خبر داد و گفت: این دیدار با حضور جمعی از مسئولین ارشد استانی روز سه‌شنبه ۷ مرداد ماه جاری برگزار می‌شود.
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روایتگران وصیت‌نامه شهدا
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان وصیت‌نامه شهدا را در قالب رویداد بین المللی روح مقاومت روایتگری می کنند.
تابستانه مجازی فهما در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری افتتاح شد
طرح غنی‌سازی اوقات فراغت تابستانه فهما به صورت مجازی با رابطین کانون‌های مساجد با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
رئیس هیئت اجرایی انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در چهارمحال و بختیاری از برگزاری انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت (علیهم‌السلام) در شهرکرد، همزمان با سراسر کشور خبر داد.
نقش پررنگ ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری نخستین رویداد ملی فهما
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری نقش پررنگی در اولین رویداد ملی فهما داشتند.
تابستانه فهمای کانون‌های مساجد به توسعه فرهنگ دینی کمک می‌کند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار با بیان اینکه تابستانه فهمای کانون‌های مساجد به توسعه فرهنگ دینی کمک می‌کند گفت: فرهنگ، هنر و نوآوری از محورهای طرح ترویج اوقات فراغت «تابستانه فهما» است.
فعالیت‌های تابستانه فهمای شهرستان کیار در بستر فضای مجازی برقرار است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس، طرح غنی‌سازی اوقات فراغت با عنوان «تابستانه فهما» توسط مسئولین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کیار در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
حضور مدیران مؤسسات قرآنی استان در انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت (علیهم‌السلام)
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از حضور مدیران مؤسسات قرآنی استان در انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت (علیهم‌السلام) خبر داد.
با اقامه نماز بسیاری از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم از بین خواهد رفت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اهمیت اشاعه فرهنگ اقامه نماز گفت: با اقامه نماز بسیاری از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم از بین خواهد رفت و تأثیر توجه به نماز در زندگی همه انسان‌ها مشخص خواهد شد.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۲۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰