استان چهار محال و بختیاری

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دیدار  با خانواده های معظم شهدا از اهداف مهم سه شنبه های تکریم است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در دیدار با خانواده روحانی شهید شعبانعلی ابراهیمی در شهرکرد بابیان اینکه اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، عظمت و بزرگواری شهدا را یادآوری می‌کند گفت: صبر و مقاومت خانواده‌های شهدا الگوی ارزشمندی برای ملت ایران است.
«آشو» برنده دو جایزه بین‌المللی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از کسب جایزه مستند کوتاه «آشو» به کارگردانی جعفر نجفی از دو جشنواره در کشورهای ایتالیا و مکزیک خبر داد.
فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری اصلاح شد
فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان به دلیل مشکلات پیش آمده به واسطه شیوع بیماری کرونا اصلاحیه خورد.
کارگاه نمایشنامه نویسی از ایده تا متن در شهرکرد برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه نمایشنامه نویسی از ایده تا متن با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی کشور و انجمن نمایش چهارمحال بختیاری در شهرکرد خبر داد.
اجرای طرح سه‌شنبه‌های تکریم در شهرستان کیار
در راستای اجرای طرح سه‌شنبه‌های تکریم و به مناسب 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کیار با آزاده سرافراز «آقای نبی‌الله اصغریان» و خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.
سفرشهرستانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاون توسعه مدیریت و منابع به شهرستان اردل در هفته دولت
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیار ی و بهنام محمدی معاون توسعه ،مدیریت منابع،و سهراب علیرضایی کارشناس مدیریت عملکرد ، در سفر شهرستانی به شهرستان اردل طی نشستی فرماندار و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند
تکریم خانواده‌های شهدا مهم‌ترین هدف برگزاری طرح سه‌شنبه‌های تکریم است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه خانواده معظم شهدا جایگاه ویژه‌ای نزد مردم ایران اسلامی دارند گفت: تکریم خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان مهم‌ترین هدف برگزاری طرح سه‌شنبه‌های تکریم است.
کانون‌های مساجد بازوی قدرتمند فرهنگ و هنر ایران اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بازوی قدرتمند فرهنگ و هنر ایران اسلامی هستند گفت: بخش عظیمی از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی را کانون‌های فرهنگی هنری متقبل شده‌اند.
تقدیر رئیس فهمای کشور از ستاد چهارمحال و بختیاری در اولین رویداد ملی فهما
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی به منظور کسب رتبه اول شاخص قرآن و عترت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت ویدیو کنفرانس از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر و کارکنان ستاد فهمای این استان تقدیر کرد.
اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» عظمت و بزرگواری شهدا را یادآوری می‌کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، عظمت و بزرگواری شهدا را یادآوری می‌کند گفت: صبر و مقاومت خانواده‌های شهدا الگوی ارزشمندی برای ملت ایران است.
۲ هزار جلد کتاب به کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری اهدا شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اهدای ۲ هزار جلد کتاب هم‌زمان با روز جهانی مسجد به کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سطح استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این تعداد کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی توزیع شده است.
برگزیدگان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت معرفی شدند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از معرفی برگزیدگان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.
حمایت یکصد و پنجاه میلیون ریالی  از مؤسسات قرآنی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از حمایت یکصد و 50 میلیون ریالی از مؤسسات قرآنی استان خبر داد.
پروانه فعالیت مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت به روز رسانی می‌شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از به‌روزرسانی پروانه فعالیت مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ازنشریات محلی در هفته خبرنگار در سامان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری ، معاون فرهنگی مطبوعاتی و اعضای جدید خانه مطبوعات استان و کارشناسان رسانه ای اداره کل ( 23مرداد) به مناسبت روز و هفته خبرنگار از نشریات استانی ومحلی سامان بازدید نمودند و از عوامل دست اندرکاران امر خبر و اطلاع رسانی در دیدار با فرماندار شهرستان سامان قدردانی نمودند
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از دفاتر نشریات در فارسان
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از هفته نامه جهان بین،ماهنامه صدای پارسیان، هفته نامه سپهرچهارمحال وبختیاری.هفته نامه پیرغارو هفته نامه سبزکوه به مناسبت هفته خبرنگار بازدید کرد
۳ هزار و ۱۵۴ طرح عمرانی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری در چهاردهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان گفت: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون ۳ هزار و ۱۵۴ طرح عمرانی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شده است.
چهاردهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان برگزار شد
چهاردهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان با محوریت برنامه‌ریزی بزرگداشت هفته دولت برگزار شد.
کانون‌های مساجد شهرستان بن در اجرای طرح ملی «راهکار» خوش درخشیدند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن با بیان اینکه کانون های مساجد شهرستان بن فعالیت های گسترده ای در قالب طرح ملی «راهکار» انجام داده اند گفت: تعداد ۶ کانون از این شهرستان با ثبت ۱۲۱ گزارش در سامانه بچه های مسجد در لیست کانون های برتر طرح ملی «راهکار» قرار گرفته اند.
هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا، یادگیری درس فداکاری است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا گفت: هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا، یادگیری درس فداکاری است.
۲۱ کانون فرهنگی هنری برتر بام ایران در طرح ملی «راهکار» معرفی شدند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از معرفی ۲۱ کانون فرهنگی هنری برتر چهارمحال و بختیاری در طرح ملی «راهکار» خبر داد و گفت: این کانون‌های برتر بر اساس نحوه اجرای رزمایش مواسات و همدلی معرفی شده‌اند.
برگزاری هفتمین «سه‌شنبه‌های تکریم» با تجلیل از خانواده شهید «عسگری طاقانکی»
هفتمین هفته از «سه‌شنبه‌های تکریم» روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مدیر کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری و تکریم خانواده اولین شهید مدافع حرم استان شهید «علی عسگری» برگزار شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد در هفته خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری 21مرداد در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکردگفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) با انتشار اخبار صحیح، واقعی و به موقع یکی از برترین رسانه‌های مرجع در داخل و خارج از کشور است.
فعالان عرصه اقتصادی برای معرفی بیش از پیش خود می‌توانند از ظرفیت مطبوعات بهره‌گیری کنند
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امروز (دوشنبه 20مرداد) در جمع تعدادی از خبرنگاران استان به مناسبت هفته خبرنگاردر اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری گفت: فعالان عرصه اقتصادی برای معرفی بیش از پیش خود می‌توانند از ظرفیت مطبوعات بهره‌گیری کنند.
شورای اسلامی شهر فرخشهر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند
اعضای شورای اسلامی شهر فرخشهر و نماینده شهرداری به منظور تبادل نظر در خصوص مراکز فرهنگی این شهر طی نشستی با ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری و معاون اداری مالی این اداره کل به گفتگو نشستند .
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰