استان چهار محال و بختیاری

روایت فهمای چهارمحال بختیاری از وصیت‌نامه‌های شهدا
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۶۰ اثر از وصیت‌نامه شهدا در قالب رویداد بین‌المللی روح مقاومت توسط اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در سامانه «بچه‌های مسجد» ثبت شده است.
تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های مساجد بام ایران
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بام ایران خبر داد و گفت: این برنامه‌ها به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می‌شود.
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
در پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان در سال جهش تولید که به ریاست نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و دبیری ابراهیم شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس، وضعیت عفاف و حجاب و موضوع مواد مخدر در استان بررسی و نقد شد.
مدیران در ارائه گزارشات مرتبط با عفاف و حجاب محافظه‌کارانه عمل نکنند
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب در جامعه در بحث گزارش‌دهی و بیان واقعیت‌های جامعه محافظه‌کارانه رفتار می‌کنند، گفت: باید واقعیت‌ها در رابطه با این موضوع بیان شود.
پردیس سینمایی امید استان چهار محال و بختیاری در شهر لردگان احداث می شود
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهتارمحال و بختیاری صبح امروز26 شهریور در نشستی با معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور ، فرماندار ، شهردار و شورای شهرلردگان و شهرام فرجی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از احداث پردیس سینمایی امید در خیبان ولیعص(عج ) شهر لردگان خبر داد
تکریم خانواده شهید سید مهدی رفیعی
در دوازدهمین هفته از سه شنبه های تکریم چهارمحال و بختیاری از خانواده دانش آموز شهید سید مهدی رفیعی تجلیل به عمل آمد.
گردهمایی اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در محضر صحیفه سجادیه
دومین نشست علمی تخصصی با رویکرد صحیفه سجادیه از سری برنامه‌های دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد (علیه‌السلام) در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
فهما انعکاس دهنده فعالیت‌های روزانه کانون‌های مساجد است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با بیان اینکه فهما انعکاس دهنده فعالیت‌های روزانه کانون‌های مساجد است گفت: کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان فارسان باید در رویداد ملی فهمای سال جاری تلاشی مضاعف برای انجام فعالیت داشته باشند.
رعایت حقوق شهروندی از اولویت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت ارتقا و بسط حقوق شهروندی در رضایتمندی مردم گفت: رعایت حقوق شهروندی از اولویت‌های این اداره کل است.
حمایت‌های مادی و معنوی از کانون‌های مساجد شهرستان بن افزایش می‌یابد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن از افزایش حمایت‌های مادی و معنوی از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بن خبر داد.
سومین آزمون جامع ادواری بخش فرهنگ و هنر در شهریور ماه جاری برگزار می‌شود
مشاور مدیر و کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین آزمون جامع ادواری بخش فرهنگ و هنر در شهریور ماه جاری خبر داد.
رویکرد نوین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در دستور کار داریم، گفت: بخش اعظمی از برنامه‌های این هفته در فضای مجازی و با یک رویکرد نوین برگزار می‌شود.
کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با تأکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است گفت: جوانان کانون‌های فرهنگی هنری با محوریت امام جماعت مسجد و تکیه بر برنامه‌های فرهنگی تلاش دارند تا با جذب نوجوانان و جوانان نیروهای انقلابی تربیت کند.
جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند گفت: کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری با فعالیت های ارزشمند خود نقش پیوند جوانان با مساجد را ایفا می کنند.
ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبیین شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس این اداره کل را تبیین کرد.
چهارمحال و بختیاری پیشتاز در اجرای طرح سه‌شنبه‌های تکریم
رئیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح سه‌شنبه‌های تکریم در راستای تکثیر فرهنگ ایثار و شهادت در کشور کلید خورده است، گفت: بنا بر این است که این طرح به صورت مداوم ادامه یابد و چهارمحال و بختیاری از پیشتازان اجرای این طرح در سطح کشور بوده است.
سه‌شنبه‌های تکریم یکی از ابتکارات فهما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح سه‌شنبه‌های تکریم به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور گفت: سه‌شنبه‌های تکریم یکی از ابتکارات و خلاقیت‌های کانون‌های فهما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» منتشر شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از انتشار دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (علیه السلام) در استان خبر داد.
حمایت مالی از 10 مؤسسه فرهنگی قرآنی چهارمحال و بختیاری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از حمایت یکصد و 50 میلیون ریالی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 10 مؤسسه فرهنگی قرآنی استان به منظور جبران خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
اردل به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور راه یافت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از راه‌یابی اردل به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور خبر داد.
استاندار چهارمحال و بختیاری: خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی صحیح و تاثیرگذار باید اطلاعات را از افراد آگاه و مسئول بگیرند
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری ظهر امروز ( 18 شهریور99 )با مجموعه خبرگزاری های ایسنا و ایکنا چهارمحال و بختیاری در شهرکرد دیدار و گفت‌وگو کردند.
اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم شهرکرد ، رسانه‌های‌استان را فعال و پویا دانست و گفت: اصحاب رسانه استان فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.
فروش تقریبی 3 میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از فروش تقریبی 3 میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان خبر داد.
نمایشگاه گروهی پوستر ( رویش ) از سری نمایشگاه های ملّی تجربه ( دوره پنجم ) در شهرکرد گشایش یافت
با حضور ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و معاونین شامگاه شنبه (15شهریور)نمایشگاه گروهی پوستر ( رویش ) از سری نمایشگاه های ملّی تجربه ( دوره پنجم ) در گالری هنر آرته شهرکرد گشایش یافت
چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در استان برگزار می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در چهار رشته تلاوت نور، قرائت نماز، اذان و مکبری خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات به صورت مجازی و ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار می‌شود.
۱ صفحه ۲ از ۲۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰