استان چهار محال و بختیاری

راه اندازی «مسجد مجازی» در کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از راه اندازی مسجد مجازی با عنوان «برنامه عمل کانون های فرهنگی هنری مساجد» در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اطلاع رسانی از اخبار کووید ١٩ اجرایی می شود.
جشنواره «مسجدعلوی» در کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
جشنواره فرهنگی هنری «مسجد علوی» با رویکرد سبک زندگی اسلامی در آموزه های نهج البلاغه است که در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
بررسی فعالیت های کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برای مقابله با کرونا
کانون های فرهنگی هنری مساجد از زمان شیوع کرونا در استان چهارمحال و بختیاری پای کار آمدند و خالصانه برای ارائه خدمت و مقابله با ویروس منحوس کرونا همچنان در تلاش هستند.
خبرنگاران چهارمحال و بختیاری نسبت به ثبت نام دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: خبرنگاران استان درخواست خود را از طریق سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری وزارت کار ثبت نمایند.
کلیه شاغلین در صنوف مختلف فرهنگی و هنری مشمول قانون بیمه بیکاری می شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از اختصاص بیمه بیکاری برای تمامی هنرمندان شاغل در موسسات فرهنگی و هنری، کانونهای تبلیغاتی، چاپخانه ها، آموزشگاه های آزاد هنری و سایر صنوف فرهنگی و هنری استان که صرفا به دلیل شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند و کارگاه و آموزشگاه آنان تعطیل شده است و یا زیر یکسال سوابق بیمه در سال ۱۳۹۸ دارند خبر داد.
جشنواره مجازی نقش و قلم زندگی علیه کرونا در بن برگزار می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان نخستین جشنواره مجازی نقش و قلم زندگی علیه کرونا ویژه شهروندان شهرستان بن خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری انتصاب ابراهیم شریفی را تبریک گفت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی نامه ای انتصاب ابراهیم شریفی به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری را تبریک گفت.
طرح «با کتاب در خانه» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
طرح «با کتاب در خانه» در راستای کاهش تردد اهالی محله و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
فعالیت های کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برای شکست کرونا تأثیرگذار است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برای شکست ویروس کرونا و همگام با سایر ارگان ها فعالیت های تأثیرگذار و گسترده ای انجام می دهند.
راه اندازی پویش «ختم حدیث کسا» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
پویش «#ختم_حدیث_کسا» در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی و به منظور دوری از بلا و شفای همه بیماران راه اندازی شد.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان چهارمحال و بختیاری :اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان ازفردا  8 فروردین / مسافران هرچه سریعتر استان را ترک کنند
رئیس شورای اطلاع رسانی و سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: این طرح با هدف کنترل شیوع کرونا ویروس از هشتم فروردین‌ماه اجرا می‌شود
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در آستانه بزرگداشت روز جهانی تئاتر
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری در آستانه ۷ فروردین روز جهانی تئاترپیامی به شرح ذیل صادر کرد
گذر فرهنگ و هنر، شناسنامه شهرکرد می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال آینده مسئله راه اندازی گذر فرهنگ و هنر در شهرکرد با سرعت بیشتری پیگیری و این گذر، شناسنامه شهرکرد می شود.
فراخوان جشنواره استند آپ کمدی کرونا را شکست می دیم در چهارمحال و بختیاری  اعلام شد
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام نحستین فراخوان جشنواره استند آپ کمدی کرونا را شکست می دیم بام ایران، بام سلامتی در این استان به همت انجمن هنر های نمایشی استان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف حمایت از پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا و مشارکت جمعی در راستای مقابله با کرونا برگزار می‌شود.
فراخوان جشنواره فیلم 60 ثانیه‌ای بام ایران  بام سلامتی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان نخستین جشنواره استانی فیلم 60 ثانیه‌ای بام ایران، بام سلامتی در این استان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف حمایت از پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا برگزار می‌شود.
شش کانون فرهنگی هنری از چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر در رویداد ملی «فهما» شدند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیا با بیان اینکه ۶ کانون فرهنگی هنری از چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر در رویداد ملی «فهما» شدند گفت: ثبت فعالیت های مختلف به صورت روزانه در سامانه «بچه های مسجد» علت شایستگی این کانون ها است.
اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «مسجد علوی» در چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری «مسجد علوی» در استان خبر داد و گفت: این جشنواره ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری است.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از تازه های نشر استان حمایت می کند
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از خرید 84 عنوان کتاب به منظور حمایت از ناشرین و تازه های نشر استان خبر داد.
نمایش اثر هنرمند چهارمحال و بختیاری در بخش چارخونه دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اثر هنرمند هم استانی در بخش چارخونه دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر به نمایش گذاشته شد.
تولید و بازنشر اطلاعات اغراق آمیز در مورد کورونا در فضای مجازی موجب دلهره مردم شده است
مسئول سازمان فضای مجازی سراج در چهارمحال و بختیاری گفت: اطلاعات اغراق آمیز در مورد کورونا در فضای مجازی موجب دلهره مردم شده است.
عکاس چهارمحال و بختیاری، برگزیده هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: عکاس هم استانی، برگزیده هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت شد.
رویداد ملی «فهما» فعالیت کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری را دو چندان کرده است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رویداد ملی «فهما» تحولی عظیم در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد ایجاد کرده است گفت: ارسال بیش از پیش فعالیت های فرهنگی در سامانه «بچه های مسجد» گواه این مسئله است.
راهیابی دو فیلم از چهارمحال و بختیاری به جشنواره ملی فیلم تدبیر زندگی
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: دو فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان استان به بخش مسابقه دومین جشنواره ملی فیلم تدبیر زندگی راه پیدا کرد.
دو هزار جلد کتاب به مناطق روستایی و عشایری کم برخوردار استان اهدا شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اهدای دو هزار جلد کتاب به مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به مناطق روستایی و عشایری کم برخوردار استان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.
700 برنامه فرهنگی هنری در چهارمحال و بختیاری همزمان با دهه فجر برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با ۴۱ سالگی دهه فجر انقلاب اسلامی ۷۰۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۲۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴