استان چهار محال و بختیاری

سیزدهمین سه شنبه های تکریم و تجلیل از خانواده شهیدان «سمیع و زاهدی» در چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت ویدئو کنفرانس
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت :در سیزدهمین هفته برگزاری طرح ملی «سه شنبه های تکریم» با حضور ویدئو کنفرانس سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (1 مهر ) از خانواده شهیدان «سمیع و زاهدی» در چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از غرفه اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در مرکز فرهنگی دفاع مقدس
با گشایش نمایشگاه نقش ادارات و نهادها و سازمانهای در هشت دفاع مقدس (روز31 شهریور 99)در استان چهارمحال و بختیاری ایراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از غرفه این اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در مرکز فرهنگی دفاع مقس استان بازدید کرد
میز خدمت، راهکاری مؤثر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روزهای کرونایی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ارائه خدمات در میز خدمت، مؤثرترین راهکار برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان و نیز پرسنل این اداره کل در روزهای کرونایی است.
روایت فهمای چهارمحال بختیاری از وصیت‌نامه‌های شهدا
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۶۰ اثر از وصیت‌نامه شهدا در قالب رویداد بین‌المللی روح مقاومت توسط اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در سامانه «بچه‌های مسجد» ثبت شده است.
تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های مساجد بام ایران
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بام ایران خبر داد و گفت: این برنامه‌ها به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می‌شود.
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
در پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان در سال جهش تولید که به ریاست نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و دبیری ابراهیم شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس، وضعیت عفاف و حجاب و موضوع مواد مخدر در استان بررسی و نقد شد.
مدیران در ارائه گزارشات مرتبط با عفاف و حجاب محافظه‌کارانه عمل نکنند
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب در جامعه در بحث گزارش‌دهی و بیان واقعیت‌های جامعه محافظه‌کارانه رفتار می‌کنند، گفت: باید واقعیت‌ها در رابطه با این موضوع بیان شود.
پردیس سینمایی امید استان چهار محال و بختیاری در شهر لردگان احداث می شود
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهتارمحال و بختیاری صبح امروز26 شهریور در نشستی با معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور ، فرماندار ، شهردار و شورای شهرلردگان و شهرام فرجی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از احداث پردیس سینمایی امید در خیبان ولیعص(عج ) شهر لردگان خبر داد
تکریم خانواده شهید سید مهدی رفیعی
در دوازدهمین هفته از سه شنبه های تکریم چهارمحال و بختیاری از خانواده دانش آموز شهید سید مهدی رفیعی تجلیل به عمل آمد.
گردهمایی اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در محضر صحیفه سجادیه
دومین نشست علمی تخصصی با رویکرد صحیفه سجادیه از سری برنامه‌های دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد (علیه‌السلام) در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
فهما انعکاس دهنده فعالیت‌های روزانه کانون‌های مساجد است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با بیان اینکه فهما انعکاس دهنده فعالیت‌های روزانه کانون‌های مساجد است گفت: کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان فارسان باید در رویداد ملی فهمای سال جاری تلاشی مضاعف برای انجام فعالیت داشته باشند.
رعایت حقوق شهروندی از اولویت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت ارتقا و بسط حقوق شهروندی در رضایتمندی مردم گفت: رعایت حقوق شهروندی از اولویت‌های این اداره کل است.
حمایت‌های مادی و معنوی از کانون‌های مساجد شهرستان بن افزایش می‌یابد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن از افزایش حمایت‌های مادی و معنوی از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بن خبر داد.
سومین آزمون جامع ادواری بخش فرهنگ و هنر در شهریور ماه جاری برگزار می‌شود
مشاور مدیر و کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین آزمون جامع ادواری بخش فرهنگ و هنر در شهریور ماه جاری خبر داد.
رویکرد نوین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در دستور کار داریم، گفت: بخش اعظمی از برنامه‌های این هفته در فضای مجازی و با یک رویکرد نوین برگزار می‌شود.
کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با تأکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است گفت: جوانان کانون‌های فرهنگی هنری با محوریت امام جماعت مسجد و تکیه بر برنامه‌های فرهنگی تلاش دارند تا با جذب نوجوانان و جوانان نیروهای انقلابی تربیت کند.
جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند گفت: کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری با فعالیت های ارزشمند خود نقش پیوند جوانان با مساجد را ایفا می کنند.
ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبیین شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس این اداره کل را تبیین کرد.
چهارمحال و بختیاری پیشتاز در اجرای طرح سه‌شنبه‌های تکریم
رئیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح سه‌شنبه‌های تکریم در راستای تکثیر فرهنگ ایثار و شهادت در کشور کلید خورده است، گفت: بنا بر این است که این طرح به صورت مداوم ادامه یابد و چهارمحال و بختیاری از پیشتازان اجرای این طرح در سطح کشور بوده است.
سه‌شنبه‌های تکریم یکی از ابتکارات فهما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح سه‌شنبه‌های تکریم به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور گفت: سه‌شنبه‌های تکریم یکی از ابتکارات و خلاقیت‌های کانون‌های فهما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» منتشر شد
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از انتشار دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (علیه السلام) در استان خبر داد.
حمایت مالی از 10 مؤسسه فرهنگی قرآنی چهارمحال و بختیاری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از حمایت یکصد و 50 میلیون ریالی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 10 مؤسسه فرهنگی قرآنی استان به منظور جبران خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
اردل به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور راه یافت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از راه‌یابی اردل به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور خبر داد.
استاندار چهارمحال و بختیاری: خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی صحیح و تاثیرگذار باید اطلاعات را از افراد آگاه و مسئول بگیرند
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری ظهر امروز ( 18 شهریور99 )با مجموعه خبرگزاری های ایسنا و ایکنا چهارمحال و بختیاری در شهرکرد دیدار و گفت‌وگو کردند.
اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم شهرکرد ، رسانه‌های‌استان را فعال و پویا دانست و گفت: اصحاب رسانه استان فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰