استان چهار محال و بختیاری

کارگروه دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان تشکیل جلسه داد
کارگروه داخلی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری به ریاست ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان (19 آبان)در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد تشکیل جلسه داد
صدور هنر کارت هنرمندان چهارمحال و بختیاری از سوی صندوق اعتباری هنر
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از صدور«هنرکارت» و واریز کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
صنعت چاپ در بین پنج صنعت مهم جهان ، از طرفی هم فرهنگی و هم صنعتی است
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه برنامه ریزی این برنامه گفت: همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ چهار محال و بختیاری چهارشننبه 28 آبان 99 بدلیل شیوع بیماری کرونا با حضورتعدادی از فعالان چاپ استان و از طریق ارتباط تصویری در فضای مجازی برگزار می شود
فراخوان نخستین "جشنواره خوشنویسی پیامبر مهربانی ها "در استان چهارمحال و بختیاری
شهرام فرجی معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نخستین جشنواره خوشنویسی پیامبر مهربانی ها خبر داد
جایگاه شورای فرهنگ عمومی یک جایگاه مهم است و تصمیمات شورای فرهنگ عمومی با اطلاع دستگاههای اجرایی مصوب می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آستانه 14آبان روز فرهنگ عمومی جایگاه شورای فرهنگ عمومی را یک جایگاه مهم دانست و گفت:تمامی تصمیمات و مصوبات با اطلاع سازمان‌ها و دستگاههای اجرایی اتخاذ و بررسی می‌شود.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری  از پشت صحنه فیلم جایی میان صخره ها
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از پشت صحنه فیلم سینمایی جایی میان صخره ها در لردگان بازدید کرد.
جلسه پیگیری احداث پردیس سینمائی امید در فرمانداری شهرستان لردگان
جلسه پیگیری تفاهم نامه احداث پردیس سینمائی امید در شهرستان لردگان فی ما بین فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهرداری لردگان و سازمان سینمایی کشور با حضور معاون فرماندار شهرستان لردگان ، رئیس و اعضای شورای شهر و همراهان،ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاون سینمایی اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان لردگان تشکیل شد.
نمایشگاه  30 اثر خوشنویسی " مهر و ایثار " توسط جمعی از خوشنویسان چهارمحال و بختیاری برای اهدا به مدافعان سلامت
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری ظهر امروز(6 آبان 99) از نمایشگاه " مهر و ایثار " آثار خوشنویسی تولید شده توسط جمعی از خوشنویسان چهارمحال و بختیاری برای اهدا به مدافعان سلامت به همت انجمن خوشنویسان و اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان در کافه گالری هنر شهرکرد دایر شده بود بازدید نمودند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: برنامه های هفته پدافند غیر عامل سال 99 بصورت مجازی برگزار می شود
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع پدافند غیرعامل در فضای مجازی از سری برنامه های هفته پدافند غیر عامل سال 99 ( 5 الی 12 آبان ماه ) خبر دادو گفت : طبق دستورالعمل سازمان پدافند غیر عامل کشور و با توجه به پیک سوم شیوع ویروس کرونا و ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های هفته پدافند غیر عامل سال 99 در فضای مجازی و ارتباطات از راه دور برگزار می شود.
ستاد برگزاری برنامه ها و فعالیت های ترویج کتاب و کتابخوانی چهارمحال و بختیاری تشکیل جلسه داد
سید حسین نژاد حسینی از تشکیل ستاد برگزاری برنامه ها و فعالیت های ترویج کتاب و کتابخوانی با شروع بکار پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان چهارمحال وبختیاری با موضوعات جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی، هفتمین جشنواره روستا و عشایر دوستدار کتاب و جشنواره تقدیر از مروجین کتابخوانی در سال 99خبر داد.
پویش نامه‌ به نویسنده به مناسبت هفته ملی کودک برگزار می شود
سید حسین نژاد حسینی معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت : دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش نامه‌ به نویسنده را برگزار می کند.
فرهنگ‌سازی‌ و اطلاع‌رسانی رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا باید مورد توجه جدی قرار گیرد
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری گفت:در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، نگاه‌های سیاسی، سلیقه‌ای و شخصی هیچ جایگاهی در ستاد مقابله با این ویروس ندارد و فرهنگ‌سازی‌ و اطلاع‌رسانی رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا باید مورد توجه جدی قرار گیرد .
وقف یکی از مهربانی های واقفین جامعه وبرگزیدگان  احیای  این سنت حسنه و تبلیغ دین مقدس اسلام و اهداف ائمه اطهار (ع) است
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در برنامه رزمایش احسان ماندگار در شهرکرد گفت: نقش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه امروز به توصیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به عنوان یک فرهنگ ماندگار در جامعه پویاست .
ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهار محال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
ابراهیم شریفی دبیر شورای فرهنگ عمومی در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهار محال و بختیاری چهارشنبه30مهر99گفت: چهارمحال و بختیاری در شاخص های فرهنگی از استان های پیشرو است.
نهادینه کردن فرهنگ وقف از ملزومات توسعه و گسترش هر جامعه ای است
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، گرامیداشت هفته وقف را ، فرصت خوبی عنوان نمود تا آثار و برکات این صدقه ی جاریه بر همگان آشکار شود.
راهیابی هنرمندان موسیقی چهارمحال و بختیاری به مرحله نهایی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از راهیابی هنرمندان موسیقی استان به مرحله نهایی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان خبر داد.
سفر مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به منطقه محروم موگویی شهرستان کوهرنگ
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری جهت بررسی روند فعالیتهای فرهنگی هنری مناطق کم برخوردار به منطقه محروم موگویی شهرستان کوهرنگ سفر کرد
شهرستان کوهرنگ یکی از مهمترین نقاط حفظ و اشاعه فرهنگ قوم بزرگ بختیاری است
ابراهیم شریفی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری ​طی سفری به شهرستان کوهرنگ گفت:شهرستان کوهرنگ یکی از مهمترین نقاط حفظ و اشاعه فرهنگ قوم بزرگ بختیاری است
هم اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاونین با جمعی از هنرمندان شهرستان اردل
نشست صمیمی هنرمندان شهرستان اردل با حضور ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری و معاونین و برخی مسئولین شهرستان اردل برگزار شد.
اولین همایش مقاله‌نویسی نماز در شهرستان فارسان برگزار می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان از برگزاری اولین همایش نماز در این شهرستان خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: ذائقه مردم را باید نسبت به هنر نمایش حساس کنیم
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری شامگاه دوشنبه (21مهر ) در دیدار با هنرمندان تئاتر استان گفت: باید ظرفیت تئاتر استان به درستی توسط هنرمندان تئاتر معرفی شود و ذائقه مردم را باید نسبت به هنر نمایش حساس کنیم.
کتابت 30 اثر خوشنویسی " مهر و ایثار " توسط جمعی از خوشنویسان چهارمحال و بختیاری برای اهدا به مدافعان سلامت
به همت انجمن خوشنویسان و اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی چهارمحال و بختیاری ورکشاپ مهر و ایثار در کافه گالری هنر شهرکرد با کتابت 30اثر خوشنویسی توسط جمعی از خوشنویسان برای اهدا به مدافعان سلامت شامگاه سه شنبه (22مهر ) برگزار شد
گشایش نمایشگاه عکس اربعین "قاب عاشقی" با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
نمایشگاه عکس "قاب عاشقی" عصر دوشنبه (21مهر) با حضور ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در گالری هنر آرته شهرکرد گشایش یافت .
اجرای بیش از 80 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای بیش از 80 ویژه برنامه مذهبی، فرهنگی و هنری در هفته دفاع مقدس توسط این اداره کل خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاون هنری از روند بازسازی پردیس سینمایی بهمن شهرکرد
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و شهرام فرجی معاون هنری سینمایی اداره کل از روند بازسازی پردیس سینمایی بهمن شهرکرد شنبه 19 مهرماه بازدید کردند.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰