استان آذربایجان شرقی

برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از فضای مجازی در آموزشگاه های هنری نیاز اساسی است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه در نشست مدیران آموزشگاههای آزاد هنری موسیقی مراغه بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی تاکید کرد.
آرای داوران هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بناب اعلام شد
آرای داوران هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بناب اعلام شد.
راهیابی دو اثر هنرمند بنابی به مرحله دوم جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته ها
نمایش نامه های کیف و همسایه دیوار به دیوار نوشته علیرضا قاسمی هنرمند انجمن نمایش بناب به مرحله دوم جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته ها راه یافت.
کسب مقام دوم مسابقه عکاسی اینستاگرامی اتاق بازرگانی ترکیه به مناسبت روز جهانی صبحانه توسط عکاس اهری
فرهاد زرگریان , عکاس اهری و عضو هیئت مدیره انجمن هنر عکاسی اهر مقام دوم مسابقه عکس اینستاگرامی اتاق بازرگانی و صنایع وان کشور ترکیه به مناسب روز جهانی صبحانه را کسب کرد .
درخشش عکاس اهری در جشنواره بین المللی عکس Grand Prix Photo فرانسه
نتایج ششمین دوره جشنواره بین المللی عکس Grand Prix Photo در کشور فرانسه با موضوع رنگهای زندگی، اعلام گردید . در این جشنواره سعید قاسمی از شهرستان اهر موفق شد برنده جایزه در دسته علاقمندان گردد .
معرفی آثار برتر «پویش فیلم‌سازی با موضوع مقابله با کرونا»
دبیرخانه پویش فیلم‌سازی با موضوع مقابله با کرونا، اسامی آثار برتر این جشنواره را اعلام کرد.
اعلام اسامی برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال 98
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شبستر از برگزیده شدن 6 نفر از فعالان قرآنی شهرستان شبستر در هیجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت سال 98 خبر داد.
برگزیده شدن هنرمند شبستری در اولین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار
احد ملکی علیشاهی هنرمند فعال در عرصه موسیقی در نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار به عنوان هنرمند برگزیده از استان آذربایجان شرقی و شهرستان شبستر شناخته شد .
فراخوان شانزدهمین جشنواره شعر کوثر مرند منتشر شد
با توجه به شیوع بیماری کرونا در بهمن ماه سال 1398 در کشور و شهرستان مرند، دبیرخانه جشنواره به منظور حفظ سلامتی اصحاب قلم و شعرای گران قدر ، از برگزاری ادامه جشنواره صرف نظر نمود ، لذا با ابلاغ دولت محترم مبنی بر رفع برخی محدودیت های عمومی اعمال شده قبلی ، جشنواره مذکور با تاریخ های جدید برگزار می گردد و از برگزیدگان طی مراسمی با رعایت موارد بهداشتی تقدیر بعمل خواهد آورد.
اولین نمایشگاه دوربین و لوازم قدیمی عکاسی در مرند برگزار شد
اولین نمایشگاه لوازم قدیمی عکاسی با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندار ویژه و جمعی از مسئولین افتتاح شد و تا دوشنبه 26 خرداد ماه پذیرای علاقه مندان است
جایگاه هنر و هنرمند، مهم ترین شاخصه در ارزیابی ویژگی های فرهنگی هر جامعه است
دبیر پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مرند و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در آئین اختتامیه جشنواره مذکور عنوان کرد: جایگاه هنر و هنرمند ، مهم ترین شاخصه در ارزیابی ویژگی های فرهنگی هر جامعه است
نگاه هنرمند ، باید نگاهی مبتنی بر توسعه باشد تا جامعه را به پیشرفت سوق دهد
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تسجمی مرند : نگاه هنرمند ، باید نگاهی مبتنی بر توسعه باشد تا جامعه را به پیشرفت سوق دهد
پویش هنرمندان مرندی و خلق آثار هنری در مبارزه با ویروس کرونا بسیار ارزشمند و قابل تحسین بود
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تسجمی مرند پویش هنرمندان مرندی و خلق آثار هنری در مبارزه با ویروس کرونا را بسیار ارزشمند و قابل تحسین ارزیابی کرد
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی اهر با موضوع شعار سال
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی اهر در سال جاری موضوع شعار سال(‌جهش تولید) در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار گردید.
پویش تئاتری (درخانه ) توسط آموزشگاه هنرهای نمایشی صحنه میانه
پویش تئاتری (درخانه ) توسط آموزشگاه هنرهای نمایشی و گروه تئاتر صحنه با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه برگزار شد.
چهارمین جلسه کارگروه استانی هماهنگی،حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در تبریز برگزار شد
چهارمین جلسه کارگروه استانی هماهنگی،حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.
تمدید مهلت ارسال آثار به نمایشگاه مجازی پوستر و کاریکاتور "مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از کالای ایرانی"
مهلت ارسال آثار به نمایشگاه مجازی پوستر و کاریکاتور "مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از کالای ایرانی" تا سی‌ام خردادماه جاری تمدید شد.
نیازمند اعتماد خیران به مجموعه های مردمی حاشیه شهر تبریز هستیم
مدیر موسسه قرآنی امام حسن(ع) تبریز با اشاره به ظرفیت مجموعه های مردمی حاشیه شهر تبریز در شناسایی افراد نیازمند، خواستار اعتماد خیران به این مجموعه ها شد.
حضور هنرمندان استان در جمع داوران جشنواره جهانی انیمیشن
"رعنا واعظی" و "محمد زارع" از اعضای انجمن پویانمایی استان، در جمع داوران سومین جشنواره جهانی انیمیشن آذربایجان حضور دارند.
کسب مقام اول کشور در فراخوان هنرهای تجسمی " کرونا را شکست می دهیم" توسط هنرمند تبریزی
دبیرخانه فراخوان هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر، طی بیانیه هیئت داوران، از بین آثار رسیده به دبیرخانه در بخش کاریکاتور، نقاشی و طراحی، پوستر، تصویرسازی و خوشنویسی، آثار برگزیده را معرفی کرد و طی آن فرهاد رحیم قراملکی هنرمند تبریزی مقام اول را کسب کرد.
مصوبات شورای فرهنگ عمومی عین قانون و لازم الاجراست
احمدی نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جلفا بر اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد و افزود: مصوبات این شورا به مثابه قانون و لازم الاجراست.
مسئولین و دستگاه های ذیربط بایستی راه تولید و جهش تولیدی را تسهیل کنند
حجت الاسلام علی انتظاری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جلفا در نشست با اعضای شورای فرهنگ عمومی بر تسهیل روند تولید و جهش تولیدی در شهرستان تاکید کرد.
فراخوان پنجمین مسابقه کتابخوانی خورشید جماران در عجب شیر منتشر شد
فراخوان پنجمین مسابقه کتابخوانی خورشید جماران در عجب شیر منتشر شد .
مهلت ارسال آثار جشنواره هنرهای تجسمی هشترود تمدید شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان به دبیر خانه جشنواره هنرهای تجسمی هشترود خبر داد.
درخشش هنرمند تئاتری شهرستان شبستر در اولین جشنواره مجازی تئاتر+خانه
آیین پایانی و اختتامیه اولین جشنواره مجازی تئاتر+خانه با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان تئاتر کشور با پخش پیام مدیرکل هنرهای نمایشی بصورت آنلاین برگزار شد.
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۲۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱