استان آذربایجان غربی

رسانه ها در تراز انقلاب اسلامی حرکت کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه ها امید به جامعه تزریق کنند.
نخستین جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی برگزار گردید
صبح امروز جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با حضور مدیرکل، معاونین، مدیر روابط عمومی، روسای ادارات ستادی وشهرستان و کارشناسان اداره کل در سالن جلسات برگزار گردید.
تخصیص بودجه تولید فیلم به طور مستقیم به شهرستان‌ها
رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت:امسال سازمان سینمایی، بودجه تولید فیلم را به طور مستقیم به شهرستان‌ها می‌دهد.
کمک 450 میلیون ریالی اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان غربی به سیل زدگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دو جلسه برای جمع آوری کمک های اهالی فرهنگ و هنر استان به سیل زدگان در این اداره کل برگزار شده است، گفت: اهالی فرهنگ و هنر با همکاری این اداره کل حدود 450 میلیون ریال را به صورت نقدی برای کمک به سیل زدگان کشور جمع آوری می کنند
کمک ۲۰۰ میلیون ریالی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی به سیل‌زدگان کشور
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از کمک ۲۰۰ میلیون ریالی اداره ارشاد استان به پویش انسانیت ۴ به‌منظور کمک به سیل‌زدگان کشور خبر داد و گفت: وسیله ایاب و ذهاب برای حضور هنرمندان در مناطق سیل‌زده نیز تامین می‌شود.
دیدارنوروزی کارکنان، دبیرخبر و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی
کارکنان، دبیرخبر و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن فصل بهار و سال نو با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی دیدار کردند.
ارتش، رسالت محور و اخلاق مدار
یادواره شهدای کربلای 7 و بیستمین سالگرد شهادت سپهبد صیادشیرازی در مسجد امیرالمومنین (ع) ارومیه با حضور جمعی از مسئولان ملی و استانی و همرزمان آن شهید برگزار شد.
کمک به مردم سیل‌زده یک وظیفه همگانی در جامعه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه کمک به مردم سیل‌زده یک وظیفه همگانی در جامعه است گفت: مردم و مسوولان با اتحاد خود در امر کمک‌رسانی به مردم بار دیگر همبستگی و اتحاد خود را به جهانیان نشان دادند.
«عدنان کریم» در مهاباد کنسرت موسیقی اجرا می کند
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد گفت: «عدنان کریم» هنرمند کُرد عراقی در تالار وحدت شهرداری مهاباد کنسرت موسیقی برگزار می کند.
دیدارنوروزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آدربایجان غربی با شاعرو پژوهشگرادبی ارومیه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی. به همراه معاون فرهنگی ورسانه ای، رییس گروه فرهنگی، مسول انجمن ادبی،کارشناس فرهنگی و مدیر روابط عمومی این اداره کل با غلامرضا دانش فروز(متخلص به شبگرد)، شاعر و پژوهشگر ادبی ارومیه در منزل شخصی ایشان دیدار و گفتگو کرد.
تشکیل دومین جلسه ستاد هماهنگی جمع آوری کمکهای کارکنان و اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه آذربایجان غربی به سیل زدگان
جلسه ستاد هماهنگی کمکهای کارکنان و اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه به سیل زدگان به ریاست مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی برگزار گردید.
نمایش 'دنیای آدم ها' از بوکان در جشنواره ارس درخشید
رییس اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی بوکان گفت: نمایش «دنیای آدم ها» اثری از هنرمندان این شهرستان جایزه ششمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی منطقه آزاد ارس در آذربایجان شرقی را به خود اختصاص داد
دیدار نوروزی همکاران اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی با مدیرکل
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در دیدار نوروزی سال 98 با همکاران ستاد استان گفت : سال جدید با یاری خداوند تبارک و تعالی و با تاسی از پیام نوروزی مقام معظم رهبری(رونق تولید)، تلاش مضاعف همه همکاران را می طلبد.
روز جهانی تئاتر در مهاباد گرامی داشته شد
روز جهانی تئاتر با حضور اساتید برجسته عرصه تئاتر و سینما در مهاباد برگزار شد.
فعالان حوزه هنری مهاباد تجلیل شدند
آیین بزرگداشت روز ملی هنرهای نمایشی ایران با تجلیل از فعالان حوزه هنری در مهاباد برگزار شد.
انجمن هنر‌های نمایشی مهاباد برگزار می‌کند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد گفت: انجمن هنر‌های نمایشی مهاباد همزمان با روز جهانی تئاتر برگزار می‌شود.
آثار عکاس ماکویی در کاخ نیاوران تهران به نمایش گذاشته شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماکو گفت: آثار عکاس ماکویی در نمایشگاه گروهی جمعی از عکاسان ایران در کاخ نیاوران تهران به نمایش درآمد.
نمایشگاه نقاشی در مهاباد گشایش یافت
نمایشگاه آثار نقاشی هنرمند مهابادی با عنوان ' ناله جدایی ' به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت با حضور جمعی از مسوولان و اصحاب فرهنگ و هنر در نگارخانه تالار وحدت این شهرستان گشایش یافت.
سودای کتاب برای همه در سال نو
نهادهای فرهنگی آذربایجان غربی اجرای طرح کتاب برای همه در سال نو را در سر می پرورانند و به دنبال جلب مشارکت های همگانی برای این منظور هستند.
جشنواره موسیقی بیت و حیران سردشت ثبت ملی شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سردشت گفت: 'جشنواره موسیقی بیت و حیران' این شهرستان به عنوان اولین اثر معنوی و ناملموس حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی در سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور به ثبت ملی رسید.
بیش از هزار تریبون برای رساندن پیام انقلاب در آذربایجان غربی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: بیش از یک هزار و۲۰۰تریبون در آذربایجان غربی توسط کانون های مساجد در استان ایجاد شده است که میتواند پیام رسان انقلاب باشد.
کانون های فرهنگی و هنری مساجد محل فعالیت نیرو های انقلابی است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد مرکز پرورش و تربیت نیروهای انقلابی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی می تواند در آینده به آنها امیدوار باشد.
برگزاری مراسم تجلیل از اعضای فعال پنجمین دوره طرح پایتخت کتاب ایران ،جشنواره  روستاها وعشایر دوستار کتاب وسومین دوره طرح جامع باشگاههای کتاب خوانی کودک ونوچوان
مراسم تجلیل از اعضای فعال پنجمین دوره طرح پایتخت کتاب ایران ،جشنواره روستاها وعشایر دوستار کتاب وسومین دوره طرح جامع باشگاههای کتاب خوانی کودک ونوچوان پنج شنبه /23/ اسفندماه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در مهاباد گشایش یافت
نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی با موضوع بمباران شیمیایی حلبچه و با حضور جمعی از هنرمندان و مسوولان در تالار وحدت مهاباد افتتاح شد.
« قبلی ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۲۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ بعدی »