استان آذربایجان غربی

شهرستان چالدران میزبان هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی
اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی در راستای حضور خود در شهرستان‌های استان در جهت بررسی مشکلات، پیگیری مطالبات و همچنین بحث و تبادل نظر در جهت ارتقاء جایگاه‌ تئاتر در شهرستان‌ها و‌ استان در شهرستان چالدران نشستی را با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین جمعی از هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.
دریافت ۸۴۲ اثر در دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس آذربایجان‌غربی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۴۲ اثر به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره فیلم و عکس استان ارسال شده و مورد داوری قرار گرفته است.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در آستانه بازگشایی مدارس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در پیامی فرارسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.
افتتاح و بهره برداری از طرح های توسعه و سرمایه گذاری جدید توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
رضا علافی سلماسی گفت: همزمان با هفته دولت و روز ملی صنعت چاپ سه چاپخانه جدید در مرکز استان آذربایجان‌غربی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید
«تابستانه کتاب 99» در آذربایجان‌غربی؛ «تابستانه کتاب» در شرایط فعلی بهترین راهکار برای ترویج کتابخوانی بود
به عقیده کتابفروشان آذربایجان‌غربی، طرح «تابستانه کتاب 99» که در شرایط رکود فعلی اقتصادی کتابفروشی‌ها و در راستای حمایت از این قشر اجرا می‌شود، می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها را حل کند و باری از دوش‌شان بردارد.
راه یابی 2 نفر از هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای استان به مرحله پایانی سی‌و هشتمین مسابقات فرهنگی و هنری کشور
مدیر روابط عمومی و‌ سخنگوی اداره کل فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از راه‌یابی 2 نفر از هنرمندان هنرستان هنرهای زیبای استان به مرحله پایانی سی و هشتمین مسابقات کشوری فرهنگی و هنری خبر داد.
اجرای طرح ختم آنلاین مجازی در استان، نیازمند فرهنگ سازی است
حجت الاسلام خدایاری گفت: اجرای طرح ختم مجازی در آذربایجان غربی با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه مردم در رفاه باشند و آسیب نبیند، نیازمند فرهنگ سازی است.
آزمون استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر هم الکترونیکی شد
معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر به صورت الکترونیکی در استان برگزار می‌شود.
خبرگزاری شبستان، پیام‌رسان دین است
حجت‌الاسلام و المسلمین خدایاری گفت: خبرگزاری شبستان، یک رسانه دینی یعنی پیام رسان دین، فعالیت‌های دینی و فرهنگی است که در دل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به نحو شایسته‌ای عمل می کند.
سامانه تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر طراحی و پیاده سازی شد
در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه منتقده فی مابین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان برنامه و بودجه ، سامانه تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر طراحی و پیاده سازی شد.
اجرای برنامه‌های دهه کرامت در استان آذربایجان‌غربی با تمرکز بر فضای مجازی
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به ‌منظور حفظ سلامت مردم، برنامه های دهه کرامت امسال در کانون های فرهنگی هنری در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
برگزاری مراسم تجلیل از طرح وزارتی گفتگوی فرهنگی به مثابه راهبرد حل مساله
مراسم تجلیل از طرح وزارتی گفتگوی فرهنگی به مثابه راهبرد حل مساله (موانع و راهکارهای اشتعالزایی و کارآفرینی در استان) از سری برنامه های واحد پژوهش با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و سایر اعضاء برگزار گردید.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه پیامی را منتشر نمود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی درگذشت استاد محمد امین رسولی را تسلیت گفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در پیامی درگذشت، استاد محمد امین رسولی، پیشکسوت و خنیاگر موسیقی سردشتی را تسلیت گفت.
عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی و فعالیت هنرمندان استان در ایام کرونا
هنرمندان تئاتر استان در همان هفته‌های نخستین شیوع ویروس کرونا در راستای شور و نشاط اجتماعی و امید به‌ زندگی اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلف در فضای مجازی کردند.
پیام  تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت درگذشت نویسنده مهابادی، عبدالرحمان فاضلی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت درگذشت نویسنده مهابادی، عبدالرحمان فاضلی پیام تسلیتی صادر کرد.
اپلیکیشن و وب سایت پروانه راه اندازی شد
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از راه اندازی اپلیکیشن و وب سایت پروانه خبر داد.
تمدید مهلت اولین همایش مجازی خوشنویسی آذربایجان غربی
مهلت اولین همایش مجازی خوشنویسی «جان جهان» با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و حمایت از آثار هنرمندان خوشنویسی استان که با حضور خوشنویسان استان آذربایجان غربی از اشعار عرفانی امام خمینی (ره) برگزار می گردد تا 18خردادماه سالجاری تمدید شد.
تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی وهیئت همراه از ایثارگری های مدافعان سلامت مرکز بهداشت ملک افصل شهرک دانشگاه ارومیه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی از ایثارگری های مدافعان سلامت در مرکز بهداشت ملک افصل شهرک دانشگاه ارومیه تقدیر کرد.
مشارکت 14 کتابفروشی آذربایجان‌غربی در بهارانه کتاب 99
معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از مشارکت 14 کتابفروشی استان در سیزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها خبر داد.
توزیع کتاب میان اهالی روستای دوستدار کتاب در مهاباد
مدیر کتابخانه «کامیاب» سیدآباد در شهرستان مهاباد از توزیع داوطلبانه کتاب میان اهالی این روستای دوستدار کتاب با هدف پر کردن اوقات فراغت در روزهای قرنطینه خبر داد.
هنرمندان آذربایجان‌غربی ۶۸ نمایش را به روی صحنه بردند
رییس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته ۶۸ نمایش صحنه‌ای و خیابانی در شهرهای مختلف این استان به روی صحنه رفت.
پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی
همزمان با بیستم فروردین ماه روز ملی هنر انقلاب اسلامی،مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی ودبیرشورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی طی پیامی فرا رسیدن این روز را به هنرمندان تبریک گفت.
فراخوان نمایشگاه مجازی آثار گرافیک در میاندوآب منتشر شد
مدیر کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه گروهی از آثار گرافیک هنرمندان در قالب نمایشگاه مجازی، اردیبهشت امسال در این شهرستان برگزار می‌شود.
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۲۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »