نمایش جزییات خبر
۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۳:۱۵

تعیین ضرب‌الاجل برای سایت‌های خبری فاقد مجوز

دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات از تعیین ضرب‌الاجل برای سایت‌های خبری فاقد مجوز خبر داد.
تعیین ضرب‌الاجل برای سایت‌های خبری فاقد مجوز
سیدعلاءالدین ظهوریان گفت: در راستای اجرای تبصره‌های ذیل ماده 1 قانون مطبوعات و به منظور صیانت از حقوق خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری دارای مجوز و همچنین جلوگیری از شیوع رفتار مغایر با اخلاق حرفه‌ای، مطابق مصوبه هیأت محترم نظارت بر مطبوعات فرصتی 3 ماهه به همه سایت‌های خبری موجود داده می‌شود که نسبت به اخذ مجوز از این هیأت اقدام نمایند.

ظهوریان افزود: این هیأت نیز ساز و کاری فراهم کرده است که کلیه تقاضاهایی را که تا پایان آذر ماه به دبیرخانه هیأت تسلیم شده باشد در ضرب‌الاجل یاد شده تعیین تکلیف کند.

وی همچنین از پیش‌بینی تمهیداتی در الکترونیکی شدن تقاضاهای انتشار نشریه و سایت سخن گفت و اضافه کرد: به منظور هم‌راستایی با توسعه دولت الکترونیک و احترام به حقوق شهروندان از ابتدای سال بعد کلیه تقاضاهای انتشار نشریه، خبرگزاری و سایت خبری صرفاً از طریق سایت دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات پذیرفته می‌شود تا متقاضیان بتوانند بدون نیاز به شیوه‌های کهنه و منسوخ (مراجعه، تماس و مکاتبه پیروی و پیگیری) از وضعیت پرونده خود مطلع باشند. مطابق اعلام دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات، فرم‌های تقاضا به شیوه قدیمی صرفاً تا اول اسفند ماه دریافت می‌شود.اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید