• اخبار

ثبت خاطرات زنان ایثارگر در آذربایجان غربی

ثبت خاطرات زنان ایثارگر در آذربایجان غربی
در راستای ثبت و حفظ رشادت های بانوان استان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، خاطرات زنان ایثارگر آذربایجان غربی ثبت و تدوین می شود.

در راستای ثبت و حفظ رشادت های بانوان استان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، خاطرات زنان ایثارگر آذربایجان غربی ثبت و تدوین می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان غربی، مریم دهقان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، گفت: طرح ثبت خاطرات زنان ایثارگر استان در راستای ثبت و حفظ رشادتهای بانوان استان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اجرا می شود.


وی افزود: بانوان نقش اساسی در جامعه اسلامی ایفا می کنندو به همین دلیل باید مورد توجه قرار گیرند.


وی در ادامه بر نقش بی نظیر بانوان استان در دوران مختلف بویژه زمان جنگ تحمیلی و پشتیبانی از جبهه ها اشاره کرد و اظهار داشت: بانوان با پشتیبانی از جبهه ها و رزمندگان اسلام ، زمینه پیروزی های بی شمار آنان را فراهم می کردند.
 

دهقان تصریح کرد: پس از جنگ نیز در عرصه اجتماعی و توسعه همه جانبه استان بانوان آذربایجان غربی تمام توان خود را بکار گرفته و دوشادوش مردان حرکت کرده اند.
مدیر کل امور بانوان استانداری آذربایجان غربی در ادامه بر اجرای طرح های مختلف در جهت توسعه نقش بانوان تاکید کرد و یادآور شد : این طرح ها در شکوفایی بانوان استان نقش مهمی داشته و دارند.

 

به گفته وی ، طرح های آموزشی در مسیر فردا و رحمت ، طرح ارزیابی ارتقای سلامت زنان ویژه زنان مددجوی سازمان بهزیستی و طرح آموزش احکام ویژه بانوان شهرهای ارومیه ، خوی ، ماکو ،میاندوآب ، نقده و سلماس از جمله طرح های اجرایی در خصوص بانوان استان هستند.


مدیر کل امور بانوان استانداری آذربایجان غربی با اشاره به ایجاد زیرساختهای مناسبی در خصوص اعتلای حضور و نقش بانوان استان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و علمی، بیان داشت: در این راستا بانوان استان تا کنون با پشتیبانی از جبهه ها و رزمندگان اسلام، زمینه پیروزیهای بی شمار آنان را فراهم کرده اند.


دهقان بر هر چه باشکوه اجرا کردن برنامه های دهه مبارک فجر اشاره کرد و اظهار داشت: دهه مبارک فجر یادآور روزهای پر افتخار مبارزه با ظلم و جور و عزت و ایستادگی است.

 

وی ادامه داد: همزمان با هیجدهم بهمن که به نام انقلاب اسلامی، استحکام خانواده، رسالت و منزلت زن نامگذاری شده است ویژه برنامه های برای بانوان در نظر گرفته شده است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان غربی
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500