نمایش جزییات خبر
۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۶:۵۶

ویژه همایش- تجلیل از پایان‌نامه‌های برتر در همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری

پایان‌نامه‌های برتر در حوزه حقوق مالکیت ادبی، هنری در مقطع کارشناسی ارشد، عصر امروز چهارشنبه اول خردادماه در سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط در تالار وحدت تقدیر شدند.

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر دادگستری و جمعی از اندیشمندان، فرهیختگان، اساتید دانشگاه در تالار وحدت برگزار شد.

در این همایش سه نشست تخصصی با ارائه مقالات مختلفی چون «سیر تاریخی پیدایش اثر سینمایی و حمایت‌‌های قانونی مترتب بر آن در کنوانسیون‌های بین‌المللی و ایران»، «آثار سینمایی؛ سخنی در ماهیت اشتراکی یا جمعی بودن آن»، «حقوق هنرمندان بازیگر در آثار سینمایی»، «دکترین ادغام و دکترین نمای اجباری در مالکلیت ادبی- هنری»، «قانون برنامه پنج ساله پنجم (1390 تا 1394) و آثار و تبعات الحاق ج.ا.ایران به کنوانسیون‌های برن و رم بر آثار سینمایی» و ... برگزار شد.

در پایان این همایش یک روزه،‌ از پایان‌نامه‌های برتر در حوزه حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط تقدیر شد. بدین ترتیب پایان‌نامه‌های یاسر بابالو، سمانه دیهیمی، زهرا شاکری، جعفر نظام الملکی، مهد مشهدی محمدعلی، مهدی مرادی، فهیمه لوائی مشهدی، محمد صابری، نرجس مسجدی آرانی، آرزو نیکبخت، حامد نجفی و فهیمه اسکندری مورد تقدیر قرار گرفت.

سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط هم‌اکنون در تالار وحدت برگزار شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید