نمایش جزییات خبر
۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۳:۲۴

ویژه همایش- در حاشیه سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط:ابراز امیدواری دبیر علمی همایش به دستیابی نتایج مثبت در زمینه حقوق مالکیت ادبی و هنری

دبیر علمی همایش حقوق مالکیت ادبی و هنری ضمن تاکید بر خاص بودن موضوع حمایت از مالکیت ادبی، هنری و موضوعات مرتبط با آن ابراز امیدواری کرد تا سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط، با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه فرهنگ و حقوق، منتج به نتایج مثبت گردد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روز چهارشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، غلامرضا رفیعی  همچنین از تقدیر پایان نامه­های برتر در حوزه مالکیت فکری، ادبی و هنری در سطح کارشناسی ارشد و دکتری در این همایش همانند دو همایش پیشین خبر داد.

دبیر علمی همایش حقوق مالکیت ادبی و هنری همچنین با بیان این که حقوق پدیدآورندگان سینمایی تابع قانون تصویب شده در سال 1348، است، گفت: این قانون علاوه بر این که جوابگوی اقتضائات روز سینما را نیست، از جهاتی نیز ابهام دارد و با توجه به همین مساله موارد مختلفی را در همایش سوم، بررسی خواهیم کرد.

این کارشناس حقوقی در ادامه به بررسی ضمانت اجراهای نقض حقوق مالکیت ادبی هنری پدیدآورندگان آثار ادبی هنری و بررسی متن جدید قانون از حیث حمایت از آثار ادبی و هنری در داخل و خارج از مرزهای کشور، در همایش حقوق مالکیت ادبی و هنری اشاره کرد.

سومین همایش حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط در تالار وحدت تهران در حال برگزاری است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید