نمایش جزییات خبر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۱۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای نشان هنری به "داریوش ارجمند" و " اکبر عبدی " خبر داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای نشان هنری به "داریوش ارجمند" و "اکبر عبدی"، دو تن از هنرمندان عرصه سینما و ئتاتر کشور خبر داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای نشان هنری به "داریوش ارجمند" و " اکبر عبدی " خبر داد

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "سید محمد حسینی" روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیشنهادات ارائه شده در جلسه امروز هیات دولت مصوب شد که به این دو هنرمند عرصه سینما و تئاتر کشور نشان هنری اعطا شود.
 
* طرح بحث معافیت سینماگران

نایب رئیس شورای عالی سینما در ادامه بحث معافیت سینماگران را  از دیگر برنامه هایی که در نشست هیات دولت مورد بررسی قرار گرفت عنوان کرد.

* اخلاق مداری باید در رسانه ها رعایت شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که اگر رسانه ها در ارتباط با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مرتکب تخلفی شوند مورد بررسی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: طی چند وقت اخیر شاهد برخی نقل قول ها از سوی برخی رسانه ها در ارتباط با مراجع تقلید بوده ایم که بعدا تکذیب شد. بنابراین رسانه ها باید در این امر بیشتر مراقبت کنند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: اخلاق مداری باید در رسانه ها رعایت شود چرا که کارهای خوبی که اتفاق می افتد مربوط به کل نظام است.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید