نمایش جزییات خبر
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳

با حضور وزیر ارشاد در نمایشگاه کتاب؛ ناشران برگزیده و غرفه های برتر نمایشگاه کتاب معرفی و تجلیل شدند

ناشران برگزیده و شایسته تقدیر و همچنین غرفه های برتر و تقدیری بخشهای مختلف بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی و با حضور "سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ، معرفی و تجلیل شدند.
با حضور وزیر ارشاد در نمایشگاه کتاب؛ ناشران برگزیده و غرفه های برتر نمایشگاه کتاب معرفی و تجلیل شدند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ،انتشارات سخن، دلیل ما، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی( سمت ) ، قدیانی، براق و کانون پرورش فکری کودک و نوجوان عناوین ناشران برتر در سال 91 را به خود اختصاص دادند.
همچنین انتشارات دانشگاه امام صادق(ع)، نوید شیراز ، سوره مهر، افق و عروج اندیشه به عنوان ناشران شایسته تقدیر در سال 91 انتخاب شدند.
بر اساس رای هیات داوران در بخش ناشرن الکترونیک انتشارات نور و در حوزه بین الملل نیز انتشارات شباویز به عنوان برگزیده معرفی شدند.
از این انتشاراتی ها با اهدا لوح تقدیر و تندیس نمایشگاه تجلیل شدند.

* معرفی غرفه های برتر

انتشارت تلاوت آرامش ، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ، دانشگاه پیام نور ، آرما ،نورپردازان ،لوح دانش و جامعه القران الکریم در بخش داخلی منتخب شدند.
در بخش ناشران برتر حوزه لاتین انتشارات نگارستان کتاب آبی و حوزه ناشران عربی موسسه اعلمی غرفه برتر شناخته شد . مرکز تحقیقات علوم رایانه ای حوزه علمیه اصفهان و مرکز علوم رایانه ای اسلامی نور نیز به عنوان غرفه های برتر در حوزه نشر الکترونیک معرفی شدند.
انتشارات مهر ارقام نیز به عنوان غرفه شایسته تقدیر معرفی شد.
در این آیین علی اسماعیلی رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و جمعی از مسوولان فرهنگی و هنری نیز حضور داشتند. 

بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران امروز به کار خود پایان داد و تا ساعت 20 پذیرای علاقه مندان به کتابخوانی است .

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید