نمایش جزییات خبر
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۵:۰۳

ویژه اجلاس ACD- حضور پررنگ رسانه های داخلی در اجلاس ACD

به گفته مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حدود یکصد خبرنگار داخلی، نخستین اجلاس وزرای فرهنگ عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا را پوشش خبری دادند.
ویژه اجلاس ACD- حضور پررنگ رسانه های داخلی در اجلاس ACD

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،مجید صحاف،درباره پوشش رسانه‌ای اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا، گفت:حدود یکصد رسانه داخلی، شامل  رسانه های تصویری، صوتی و مکتوب این اجلاس را پوشش دادند.

وی،ارائه و انتشار همه محتوای مطالب اجلاس را در مدت دو روز برگزاری اجلاس، دشوار دانست و گفت: به همین دلیل محتوای نشست‎ها و صحبت‌های هریک از وزرا در یک برنامه ریزی بیست روزه پوشش داده می‌شود.

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد با بیان اینکه بخش ویژه اخبار اجلاس بر روی پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه قرار دارد، افزود: تمامی اخبار مربوط به نشستها، دیدارها،مصوبات و ...تهیه شده و به زبان فارسی،عربی و انگلیسی بر روی سایت وزارتخانه به نشانی www.farhang.gov.ir برای همگان قابل دسترسی است.

وی گفت: ما عقیده داریم که مردم و مسئولان باید از محتوای نشست ها مطلع شوند و پیشنهادهای خود را به دبیرخانه اجلاس ارائه دهند تا کارهای تبیینی روی آنها انجام شود.

صحاف با اشاره به این نکته که حاشیه‌های مراسم نیز باید بیان شود، گفت: اخبار تکمیلی و گزارشهای تحلیلی و کارشناسی نیز در روزهای آتی بر روی پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه قرار خواهد گرفت.

 
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید