نمایش جزییات خبر
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۳۶

ویژه اجلاس ACD- وزیر اطلاع رسانی و امور جوانان کویت در اجلاس ACD مطرح کرد: نقش تاثیر گذار جوانان در همکاری های فرهنگی آسیا

وزیر فرهنگ کویت نقش جوانان در همکاری های فرهنگی آسیا را مهم خواند و بر تحکیم نقش آنان در عرصه توسعه و گسترش فرهنگ آسیایی تاکید کرد.
ویژه اجلاس ACD- وزیر اطلاع رسانی و امور جوانان کویت در اجلاس ACD مطرح کرد: نقش تاثیر گذار جوانان در همکاری های فرهنگی آسیا
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اسلامی ، شیخ سلمان صباح السالم المحمود الصباح، همچنین در نشست روز چهارشنبه وزرای فرهنگ ACD با بیان این نکته که جوامع آسیایی عمدتاً جوامع جوانی به شمار می­روند، افزود: باید این فرصت فراهم گردد تا جوانان در تمامی فعالیت هایی که در راستای تحکیم همکاری های آسیایی در آینده برنامه ریزی می­گردد، نقش داشته باشند.

وی با بیان اینکه رمز پیشرفت تمدن هر کشور بر سه رکن "دولت"،  "بخش خصوصی" و "سازمان های مردم­نهاد" استوار است، تاکید کرد: کشورهای آسیایی باید تلاش نمایند تا این سه رکن را فعال نموده و در راستای استقرار، نوآوری، پیشرفت و رشد آن تلاش نمایند.

شیخ المحمود الصباح، مسئولیت اجلاس ACD را مهم ارزیابی کرد و اطمینان داد که رهبران، نهادها، سازمان ها و ملت های کشورهای عضو قادر خواهند بود این همکاری ها را استمرار بخشند.

وی در پایان با بیان اینکه کشورش از دیرباز در اندیشه اعتلای فرهنگ بوده و به آن اهتمام دارد، بر گسترش ارتباطات و همکاری های فرهنگی میان کشورهای عضو تاکید کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید