نمایش جزییات خبر
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱

ویژه اجلاس ACD- شمقدری خبر داد؛ ارزیابی مثبت هیات‌های خارجی از روند برپایی (ACD)

دبیر اجلاس وزیران فرهنگ مجمع همکاری آسیا (ACD) ارزیابی مقامات ارشد و هیات‌های فرهنگی سزکت کننده در اجلاس را از روند برپایی اجلاس مثبت ارزیابی کرد.
ویژه اجلاس ACD- شمقدری خبر داد؛ ارزیابی مثبت هیات‌های خارجی از روند برپایی (ACD)
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

جواد شمقدری، دبیر اجلاس وزیران فرهنگ مجمع همکاری آسیا (ACD) در گفتگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه، یک روز کاری سخت و پربار برای حاضران در (ACD) بود که طی آن درباره مباحث مختلف تعاملات رسانه‌ای، سینمایی، تحقیقات و انتشارات صحبت شد.

وی با اشاره به صحبت‌های هیات‌های فرهنگی حاضر در اجلاس (ACD) در حاشیه برگزاری نشست‌های تخصصی، گفت: بیشتر صحبت و تعامل ما با مقامات و هیات‌های فرهنگی حاضر در حاشیه برپایی اجلاس، حول موضوعات طرح‌شده در نشست‌های تخصصی بود و خوشبختانه مهمانان از روند برگزاری نشست‌ها، اظهار رضایت داشتند.

معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی کشور در ادامه افزود: معمولا وزارت امور خارجه مسئول برگزاری اجلاس‌هایی از این دست هستند و با توجه به شاخص‌هایی که در این حوزه دارند، اجلاس وزیران فرهنگ مجمع همکاری آسیا (ACD) را قابل توجه دانستند.

شمقدری اظهار امیدواری کرد روند برپایی اجلاس وزیران فرهنگ مجمع همکاری آسیا (ACD) به شکل مطلوبی استمرار یابد.

وی در پایان تاکید کرد: پیش‌نویس بیانیه تهران، روز گذشته با حضور هیات‌های حاضر، بررسی و تغییراتی داشت و امروز تا پایان کار اجلاس، به تصویب نهایی خواهد رسید.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید