نمایش جزییات خبر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۷:۱۰

وزیر ارشاد: اهالی خبر برای معرفی و تبیین شخصیت و جایگاه ائمه تلاش کنند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهالی قلم خواست در معرفی جایگاه و شخصیت ائمه اطهار(ع) به جهانیان تلاش کنند.
وزیر ارشاد: اهالی خبر برای معرفی و تبیین شخصیت و جایگاه ائمه تلاش کنند

 به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد حسینی روز شنبه در مراسم رونمایی از مجموعه صحیفه رضویه که در سرای اهل قلم بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد؛ ضمن قدردانی از پدیدآورندگان این مجموعه ابراز امیدواری کرد پژوهش ها و تحقیقات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) همچنان پویا به کار خود ادامه دهد.

وی همچنین به تهیه و تالیف دانشنامه امام رضا(ع) اشاره و ابراز امیدواری کرد چند جلد از این دانشنامه نیز در آینده نزدیک آماده و در اختیار پژوهشگران، محققان و دانشجویان قرار می گیرد.

حسینی به رونمایی از کتاب صحیفه رضویه شامل دعاها، نیایش ها و ارتباط با خدا اشاره کرد و گفت: بسیاری از دعاها و نیایش های این صحیفه جنبه درس آموزی، سازندگی و تربیتی دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ارتباط با اهل بیت (ع) با استفاده از ابزارهای مختلف به ویژه کتاب و قلم را مورد تاکید قرار داد که به عنوان سندی ماندگار در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

وزیر ارشاد در خاتمه ضمن محکوم کردن جسارت های دشمنان اسلام در هتک حرمت حرم های حجربن عدی، جعفر طیار و سایر حرم های امام زادگان در سوریه، گفت: این اعمال نشان می دهد که دشمنان ما با اصل اسلام عناد دارند و این جنایات وحشیانه نشانگر این است که آنها دست نشانده و مزدور رژیم صهیونیستی، آمریکا و غرب هستند.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید