نمایش جزییات خبر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۹:۵۱

با حضور وزیر ارشاد در نمایشگاه کتاب؛ ترجمه عربی اطلس شیعه و 4جلد از کتاب های جامعه و فرهنگ کشورها رونمایی شد

ترجمه عربی کتاب «اطلس شیعه» و چهار جلد از مجموعه کتاب های «جامعه و فرهنگ کشورها» با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.
با حضور وزیر ارشاد در نمایشگاه کتاب؛ ترجمه عربی اطلس شیعه و 4جلد از کتاب های جامعه و فرهنگ کشورها رونمایی شد

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، «سید محمد حسینی» عصر جمعه در ادامه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن افتتاح و دیدن از سرای تمدن و بیداری اسلامی از کتاب ترجمه عربی اطلس شیعه و چهار جلد از مجموعه کتاب های جامعه و فرهنگ کشورها رونمایی کرد.

اطلس شیعه اثر رسول جعفریان است و مجموعه جامعه و فرهنگ کشورها به معرفی کشورهای آرژانتین، تایلند، مالی و گینه کوناماری اختصاص دارد. همچنین نسخه ترجمه عربی اطلس شیعه به سفارش آیت الله سیستانی و با حمایت مرکز آکادمی للابحاث و به درخواست به زبان عربی ترجمه شده است. 

در این مراسم «محمد باقر خرمشاد» رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جمعی از محققان و نویسندگان این سازمان و مسوولان فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند . 

این اثر با همکاری موسسه فرهنگی هنری و انتشاراتی بین المللی الهدی و به قیمت 150 هزار تومان چاپ و منتشر شده است.

«منصور اعتصامی» معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در این مراسم گفت: سالن بیداری اسلامی معرفی کننده تلاش های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل است .

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید