نمایش جزییات خبر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۳۸

وزیر ارشاد درشورای اداری شهرستان رودبار: تحریم های دشمنان را به فرصتی برای خودکفایی تبدیل کردیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای اداری شهرستان رودبار تصریح کرد: تحریم های دشمنان را به فرصتی برای خودکفایی ، توسعه و آبادانی ایران اسلامی تبدیل کردیم.
وزیر ارشاد درشورای اداری شهرستان رودبار: تحریم های دشمنان را به فرصتی برای خودکفایی تبدیل کردیم
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، "سید محمد حسینی" روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که با حضور امام جمعه و مسوولان شهرستان رودبار در محل فرمانداری برگزار شد،با اشاره به سفرهای استانی،گفت: رییس جمهوری و هیأت همراه افزود: دولت تا آخرین روز مسوولیت، برای خدمت به مردم تلاش می کنند.
نماینده معین هیات دولت دهم همچنین به نامگذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: مردم مانند همیشه با در نظر داشتن معیارهای انتخاب اصلح، در دو انتخابات پیش رو نیز حضوری پرشور خواهند داشت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان رودبار اشاره کرد و گفت: مسوولان با همت عالی، این شهرستان را که بر اثر زلزله آسیب های جدی دیده بود، آباد کردند.
حسینی ادامه داد: باید از پتانسیل بالای کشاورزی این منطقه برای صادرات محصولات استفاده بهتری شود تا مردم با دلگرمی بیشتری کار را انجام دهند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار را زادگاه شهیدانی چون شهید سید یونس رودباری ذکر و خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار با تبعیت از فرامین امام راحل، علیه رژیم ستمشاهی بپا خواست و سرانجام، شهد شیرین شهادت نوشید.
نایب رئیس شورای عالی سینماهمچنین بر ضرورت ساخت فیلم سینمایی از زندگانی شهید سید یونس رودباری برای آشنا کردن بیشتر مردم و جوانان با سیره این شهید تأکید کرد.
پیش از سخنان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شماری از مسوولان به بیان مشکلات و درخواستهای خود پرداختند که وزیر ارشاد قول مساعد داد درخواست ها در جلسه هیات دولت مطرح و پیگیری شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان چهارمین سفر رییس جمهوری و هیأت دولت به گیلان، به شهرستان رودبار سفر کرده است.
حسینی در بدو ورود به رودبار، با حضور در مزار شهدای این شهرستان، به مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس ادای احترام کرد.
شهرستان رودبار در 67 کیلومتری جنوب مرکز استان گیلان واقع است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید