نمایش جزییات خبر
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴

آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس در حال برگزاری است

آیین اختتامیه سومین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس، با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان، همایون امیرزاده دبیر جشنواره سومین جشنواره فرهنگی هنری خلیج فارس و جمعی از روسا، مدیران و هنرمندان کشورمان هم اکنون در تالار شهید آوینی بندرعباس در حال برگزاری است.
آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس در حال برگزاری است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، در این مراسم داریوش ارجمند به عنوان نماینده هنرمندان و پیروز مجتهدزاده به
عنوان نماینده پژوهشگران خلیج تا ابد فارس  نیز حضور دارند.

بنابر این گزارش بیانیه جشنواره توسط همایون امیرزاده دبیر این دوره  از جشنواره قرائت شد.

بیش از ۵۰ خبرنگار خبرگزاری ها، مطبوعات و رسانه های ملی و محلی و هم چنین شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی آیین پایانی سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس را پوشش خبری می دهند و تصاویر این مراسم به صورت زنده از شبکه های مختلف صدا و سیما و هم چنین شبکه استانی خلیج فارس پخش می شود.

همچنین در این مراسم از برگزیدگان جشنواره های موضوعی، دلاوران، خانواده های شهدای خلیج فارس، جانبازان و ایثارگران، تقدیر می شود.

 رونمایی از هفت جلد کتاب با موضوع خلیج فارس، اجرای موسیقی محلی و … از دیگر برنامه های این مراسم است.

برپایی نمایشگاه غذای محلی، پوشش سنتی هرمزگان، عکس و پوستر خلیج فارس، توان مندی های زیست محیطی و دستاوردهای سایر سازمان ها و … به عنوان برنامه های بخش جنبی این جشنواره هستند.

سومین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس از اول تا  دهم اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار و مراسم اختتامیه آن هم اکنون در تالار شهید آوینی بندرعباس در حال برگزاری است.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید