نمایش جزییات خبر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴

از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اعلام شد: اسامی برگزیدگان جشنواره فرهنگی شعار سال 92

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی برگزیدگان جشنواره فرهنگی هنری شعار سال 92 خبر داد.
از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اعلام شد: اسامی برگزیدگان جشنواره فرهنگی شعار سال 92

 

مجید صحاف با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی سال با موضوع شعار سال یادآور شد: این جشنواره با هدف تبیین و اشاعه فرهنگِ شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام شد، طراحی و اجرا گردید.

وی اعلام کرد: اشاعه و فرهنگ سازی مفهوم شعار سال جدید بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با شعار سال جدید، شناسایی و ارج نهادن به پدیدآورندگانی که به موضوع نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اهتمام دارند و  استفاده از ظرفیت‌های متنوع فرهنگی هنری برای بهره برداری در رسانه های کشور از جمله اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی بود.

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی هنری در سه  بخش عکس ، گرافیک و پیامک برگزار شد و در نهایت پس از ارزیابی داوران ، برگزیدگان  جشنواره مشخص شدند.

وی با اعلام اینکه سه هزار و 938 اثر به دبیرخانه جشنواره شعار سال رسید یادآور شد: بیش از سه هزار اثر از میان آثار رسیده در قالب پیامک ادبی به دبیرخانه این رویداد ارسال شد.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین توضیح داد: در بخش گرافیک و عکس، از میان 130 اثر رسیده در نهایت 6 اثر به عنوان اثر برتر انتخاب شدند.

به گفته صحاف، در بخش پیامک، حسین اسفندیار از تهران، محمد باقی محمد نژاد از کردستان، محسن کلهر از همدان و مسعود محجوب از آذربایجان شرقی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

وی همچنین گفت: در بخش عکس نیز مسلم عباسی از تهران، اسعد قربانی ازکردستان، مهدی هادی پور از خراسان رضوی و محمد صادق چناری از تهران به عنوان نفرات برتر انتخاب و در بخش گرافیک نیز حسین اسفندانی از استان مرکزی و محمد رضا علیزاده از گلستان به عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یاد آور شد : در روزهای آینده همکاران این مرکز با برگزیدگان جهت دریافت هدایا تماس خواهند گرفت .

 

 

 

 

<:
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید