نمایش جزییات خبر
۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۵۶

وزیر ارشاد : ایستایی و رکود در دولت دهم معنایی ندارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به دستیابی به دستاوردهای مختلف در عرصه‌های علمی، فناوری، تکنولوژی،‌هسته‌ای و ... در چند سال گذشته، تاکید کرد: با روحیه نشاط و جهادی که هست ایستایی و رکود در دولت دهم معنایی ندارد.
وزیر ارشاد : ایستایی و رکود در دولت دهم معنایی ندارد
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اداره کل ارشاد آذربایجان‌شرقی، "سیدمحمد حسینی" روز یکشنبه که به عنوان نماینده معین دولت به شهرستان هشترود سفر کرده طی سخنانی در جمع مردم این شهرستان در مسجد سیدالشهدا (ع) گفت: از افتخارات دولت نهم و دهم این است که همواره تلاش کرده امکانات و بودجه در سراسر کشور به صورت عادلانه در اختیار همگان قرار گیرد.

نماینده معین دولت دهم همچنین دیدار با مردم از نزدیک، رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها و پیگیری مصوبات سفرهای قبلی استانی را از دیگر افتخارات این دولت برشمرد.

حسینی تاکید کرد: رئیس جمهور و اعضای کابینه‌ی دولت با روحیه جهادی،‌ استکبارستیزی و خدمتگزاری به مردم تا آخرین لحظه مسوولیت خطیر خود در خدمت میهن اسلامی ایران خواهند بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه مردم شهرستان هشترود را شهیدپرور ، همیشه در صحنه و قهرمان‌پرور برشمرد و گفت: ظرفیت‌های فراوانی در این خطه وجود دارد که نیاز است با حمایت و اقدامات لازم، از تمامی آن ظرفیتها  بهره‌وری بهینه انجام شود.

عضو کابینه‌ی دولت دهم به فرمایشات و بیاناتی از مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) درخصوص تاکید بر حمایت از مناطق محروم و دورافتاده اشاره کرد و گفت: در این دولت اینگونه بود که وقتی بحث عدالت و امکانات مطرح می‌شد این امکانات فقط برای تهران و کلانشهرها نبود بلکه نگاه ویژه دولت همواره به مناطق محروم و دورافتاده بوده است که چهار دوره سفر استانی دولت نهم و دهم گواهی بر این مدعاست.

حسینی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در جمع کارگران در روز گذشته درخصوص حمایت و افزایش تولیدات داخلی و عدم وابستگی به خارج از کشور اشاره و تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی، اقتصاد کشور را  تقویت نموده و به مانند گذشته با همت و تلاش همگان موانع ایجاد شده دشمنان از طریق تهدیدها و تحریم ها را پشت سر بگذاریم و همه ی اینها را به فرصت تبدیل کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به عنوان شعار سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" اشاره کرد و افزود: در بحث حماسه سیاسی موضوع انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم که حضور پرشکوه مردم در صحنه‌ی انتخابات علاوه بر تعیین سرنوشت کشور جایگاه نظام را در جهان تثبیت خواهد کرد.

به گفته‌ی حسینی، ما کشوری هستیم که بیش از سه دهه،  دائم در هجمه‌ی تهدیدها و تحریم‌های دشمنان بوده ایم لذا دشمنان در عرصه‌ی انتخابات نیز دست به توطئه و دشمنی خواهند زد که بصیرت،‌وحدت و یکپارچگی مردم در صحنه، نقشه‌ها و نوطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

نماینده  معین هیات دولت در شهرستان هشترود به بیانات رهبرمعظم انقلاب درخصوص ویژگی‌های رئیس جمهوری آینده اشاره کرد و گفت: باید کسی در راس امور اجرایی کشور قرار گیرد که با جرات، با توان و توانمند بوده و ‌دارای روحیه جهادی و ... باشد که بتواند در جهت پیشرفت و تعالی کشور گام برداشته و همواره خدمتگزار مردم در سراسر کشور باشد.

حسینی به فعالیت در کارها،‌ دستاوردها، ‌انجام طرحها و ... مختلف در این دولت اشاره و ابراز امیدواری کرد: دولت بعدی با جهش بیشتر فعالیتها را دنبال کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه به عنوان نماینده معین دولت دهم به شهرستان هشترود در آذربایجان شرقی سفر کرده است.

ادای احترام به شهدا، دیدار چهره به چهره با مردم، سخنرانی در جمع مردم شهرستان،‌بازدید از مکانهای مختلف از جمله حوزه علمیه، مساجد و مصلای در حال ساخت از جمله برنامه‌ سفر وزیر ارشاد به هشترود است.

مرکز روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید