نمایش جزییات خبر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۲۹

ویژه نمایشگاه ـ افزایش 26 درصدی زائران عمره

سازمان حج و زیارت در تشریح دستاوردهای خود افزایش زائران عمره مفرده را 26 درصد اعلام کرده است.
ویژه نمایشگاه ـ افزایش 26 درصدی زائران عمره

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان حج و زیارت در غرفه خود عملکرد و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته است.

افزایش تعداد 374 دفتر زیارتی جدید بین سال های 88تا 91، اعزام309 هزار و 84 نفر به حج تمتع، اعزام یک میلیون و916 نفر به عمره مفرده، اعزام سه میلیون و 300 هزار به عتبات و عالیات، پیاده سازی سیستم نرم افزاری مدیریت و توزیع اقلام تدارکاتی بین کاروان های حج، تهیه و توزیع نشریه کاروان نور در زمینه اطلاع رسانی فعالیت های سازمان حج و زیارت، نظر سنجی از حجاج و زائرین عمره مفرده و عتبات در جهت ارائه بهتر خدمات از عملکردهای سازمان حج و زیارت محسوب می شود.

افزایش 26 درصدی در اعزام زائرین به عمره مفرده، افزایش 11 درصدی زائرین عتبات و عالیات عراق، افزایش 126 درصدی تعداد زائرین عتبات و عالیات با اعزام هوایی، افزایش 5 درصدی تامین مایحتاج حجاج ایرانی از منابع داخلی به منظور صرفه جویی ارزی و حمایت از تولید کنندگان داخلی، افزایش 26 درصدی تعداد دفاتر زیارتی کشور از دیگر دستاوردهای سازمان حج و زیارت به مشار می رود.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

مرکزروابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید