نمایش جزییات خبر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۳۲

ویژه نمایشگاه ـ همایش ستاد کانون های مساجد امروز در نمایشگاه "ره توشه "برگزار می شود

همایش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با عنوان نخبگان فرهنگی ستاد عالی هنری در آخرین روز نمایشگاه تخصصی عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
ویژه نمایشگاه ـ همایش ستاد کانون های مساجد  امروز در نمایشگاه "ره توشه "برگزار می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایش ستاد عالی کانون های مساجد کشور با عنوان نخبگان فرهنگی ستاد عالی هنری امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت ساعت 15:30 در تالار وحدت برگزار می شود. در این مراسم گزارشی از عملکرد و دستاوردهای ستاد ارائه می شود.

 حجت الاسلام کاظم صدیقی ، امام جمعه موقت و حجت الاسلام حمیدرضا سلیمانی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و  دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان سخنران در این مراسم حضور دارند.

ستاد کانون های مساجد در غرفه ای که در اختیار داشتند نمونه‌ای از آثار تالیفی، پژوهشی، کتاب‌های اهدایی شامل قرآن، ‌کتب ادعیه و تفسیر، کتاب‌های کمک درسی و نمونه آزمون‌های مقاطع کنکور، کارشناسی ارشد و دکتری، نشریات تجربی مساجد، فصلنامه و مجلات تخصصی حوزه مساجد را به نمایش در آورند.

همچنین در بخش نماز این غرفه کتاب‌ها و نرم‌افزارهای تولیدی در حوزه نماز برای بازدید عموم افراد عرضه می شود. نمایش و عرضه نرم‌افزارهای تولیدی، حمایتی، آموزشی و عملکردی از بخش‌های متنوع این غرفه نیز مورد توجه و استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

ثبت‌نام برای تاسیس کانون فرهنگی و هنری، راه‌اندازی کتابخانه مساجد، صدور کارت عضویت، پاسخ به مراجعات و درخواست‌های ارباب رجوع در خصوص مسائل مرتبط به کانون‌ها و کتابخانه‌های مساجد، برپایی مسابقه روزانه و اهدای بسته‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های غرفه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در نمایشگاه ره توشه است.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

مرکزروابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید