نمایش جزییات خبر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۳۹

ویژه نمایشگاه ـ بازنگری اساسنامه انجمن سینمای جوانان پس از 18 سال

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان گفت:‌ در دوره اخیر مدیریت سینمایی کشور،‌ اساسنامه فعالیت انجمن سینمای جوانان مورد بازنگری قرار گرفت و بعد از 18 سال به‌روز شد.
ویژه نمایشگاه ـ بازنگری اساسنامه انجمن سینمای جوانان پس از 18 سال

هاشم میرزاخانی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان در گفتگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد:‌ انجمن سینمای جوانان قدیمی‌ترین پایگاه سینمایی کشور است که با هدف استعدادیابی و ارتقای سطح علمی سینمای جوان و هنر عکاسی شکل گرفته است.

وی افزود:‌ در گذشته این تفکر غلط پیش آمده بود که حوزه سینما هنرمندان پیشکسوت بسیاری دارد که بیکار مانده‌اند و دیگر نیازی به به ورود نیروهای جدید به هنر سینما نیست و این نگاه سبب شده بود که تصمیم به انحلال سینمای جوان گرفته شود.

میرزاخانی با بیان این که جوانان امید هر جامعه‌ای هستند،‌ گفت: اگر قرار باشد به پیشکسوتان بسنده کنیم آینده هنر را از دست می‌دهیم و هر چه در این زمینه برنامه‌ریزی کنیم به نفع آینده ماست.

میرزاخانی ادامه داد:‌ در دوره اخیر مدیریت سینمایی کشور،‌ اساسنامه فعالیت انجمن سینمای جوانان مورد بازنگری قرار گرفت و بعد از 18 سال به‌روز شد.

به گفته وی گسترش تجهیزات و امکانات،‌ افزایش حضور در جشنواره‌های بین‌المللی، تدوین طرح درس‌های جدید، افزوده شدن دوره آموزشی انیمیشن، افزایش ساخت فیلم‌های کوتاه و افزایش دفاتر انجمن سینمای جوانان در شهرهای مختلف، از جمله دستاوردهای این مرکز در دوره چهار ساله اخیر است. 

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود

مرکزروابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید