نمایش جزییات خبر
۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۷:۵۳

ویژه نمایشگاه- حمایت از 20 بازی رایانه‌ای فاخر در دولت دهم

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در طول فعالیت خود در چهار سال دولت دهم، در کنار سایر دستاوردهای خود، از 20 عنوان بازی رایانه‌ای فاخر حمایت کرده است.
ویژه نمایشگاه- حمایت از 20 بازی رایانه‌ای فاخر در دولت دهم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در زمان چهار سال فعالیت خود در دولت دهم، سامانه گزارشهای مردمی حوزه تلفن همراه را راه‌اندازی کرده و در کنار آن به برگزاری دوسالانه بین‌المللی کارتون رسانه‌های دیجیتال، جشنواره رسانه‌های دیجیتال عاشورایی، جشنواره‌های رسانه‌های ریجیتال رضوی اقدام کرده است.

همچنین از دیگر دستاوردهای این مرکز در چهار سال گذشته می‌توان به راه‌اندازی شبکه ملی فرهنگ، جشنواره رسانه‌های دیجیتال مهدوی، برگزاری 11 مسابقه پیامکی، سامانه جامع آموزش دیجیتال، حمایت مستقیم از بیش از 20 عنوان بازی رایانه‌ای فاخر، جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال خانواده، برگزاری کنگره شهدای مهندسین فاو و تولید و پخش بیش از 100 ساعت تیزرهای فرهنگی و برنامه تلویزیونی از رسانه ملی اشاره کرد.  

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود

 

 


اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید