نمایش جزییات خبر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲

ویژه نمایشگاه - حضور فعال موسسه نمایشگاه های فرهنگی در نمایشگاه های خارجی

موسسه نمایشگاه های فرهنگی در بخش حوزه وزارتی در نمایشگاه های بین المللی کشورهای خارجی شرکت فعال داشته است.
ویژه نمایشگاه - حضور فعال موسسه نمایشگاه های فرهنگی در نمایشگاه های خارجی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه نمایشگاه های فرهنگی در بخش حوزه وزارتی فعالیت های خود را برای علاقه مندان به نمایش گذاشته است.

برگزاری نمایشگاه های بین المللی کتاب و جشنواره های فرهنگی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی کتاب و جشنواره های فرهنگی در خارج از کشور از جمله آنکارا، فرانکفورت، مسکو، ابوظبی، دهلی و بلونیا، برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی، نمایشگاه یاد یار مهربان، نمایشگاه کتاب در زندان ها و کانون اصلاح و تربیت، نمایشگاه عکس و پوستر از جمله فعالیت های شاخص این موسسه از عمده ترین فعالیت های موسسه نمایشگاه های فرهنگی محسوب می شود.

از دیگر فعالیت های این موسسه می توان به برگزاری 22 نمایشگاه استانی، تخصیص مبلغ 89 میلیارد و 300 میلیون ریال بن خرید کتاب جهت22 نمایشگاه استانی در سال 91، خریداری و توزیع ده هزار و 906 عنوان کتاب با بیش از 5 میلیون نسخه از ناشران در سال 88، خریداری و توزیع ده هزار و 387 عنوان کتاب با بیش از 5میلیون نسخه از ناشران در سال 89 اشاره کرد.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید