نمایش جزییات خبر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۷:۱۳

ویژه نمایشگاه ـ مدیر عامل صندوق هنرمندان : 589 هزار هنرمند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند

سید مهدی شجاعی گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد بیمه خود و خانواده‌هایشان بوده و بر همین اساس در سال 90 ، 15 هزار نفر و تا سال 91 ، 589 هزار نفر را تحت پوشش بیمه قرار دادیم.
ویژه نمایشگاه ـ مدیر عامل صندوق هنرمندان : 589 هزار هنرمند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند

سید مهدی شجاعی مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران در گفتگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره فعالیت‌های این صندوق اظهار کرد: فعالیت‌های بسیاری در صندوق صورت گرفته و خوشبختانه فعالیت ما در طول این چهار سال جهشی بوده است و سعی کردیم هم در حوزه خدمات و هم در ساختارها مسیرها را کوتاه، خدمات‌دهی را سریع و آسان و همه‌گیر کنیم. به همین منظور سعی کردیم خدمات در تمام کشور به افراد واجد شرایط تعلق گیرد و دورافتاده‌ترین هنرمندان، روزنامه‌نگاران و نویسندگان نیز از آن بهره‌مند شوند.

وی به بیمه تامین اجتماعی برای افراد تحت پوشش صندوق اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد بیمه خود و خانواده‌هایشان بوده و بر همین اساس در سال 90 ، 15 هزار نفر و تا سال 91 ، 589 هزار نفر را تحت پوشش بیمه قرار دادیم.

شجاعی اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک همه متقاضیان بیمه از این امکان صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران بهره‌مند شوند.

مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به طرح تکریم هنرمندان اشاره کرد و افزود: بر اساس این طرح به هنرمندان سالمند مستمری پرداخت می‌شود و آن‌هایی که مشکل جدی مسکن داشتند، برایشان خانه رهن می‌شود تا با آرامش بیشتری به تولید اثر بپردازند.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

مرکز روابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید