نمایش جزییات خبر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳

ویژه نمایشگاه ـ منتخبی از تابلوهای گل و مرغ در موسسه کانون علمی کاربردی

موسسه کانون علمی کاربردی فرهنگ و هنر منتخبی از تابلوهای گل و مرغ با تکنیک آبرنگ دانشجویان را برای علاقه مندان به نمایش گذاشته است.
ویژه نمایشگاه ـ منتخبی از تابلوهای گل و مرغ در موسسه کانون علمی کاربردی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، غرفه موسسه کانون علمی کاربردی فرهنگ و هنر در بخش جنبی نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخشی از دستاوردهای خود را برای مخاطبان به نمایش گذاشته است. کتاب، تابلوهای نقاشی، پایان نامه های منتخب و ماکت های معماری از دستاوردهای قابل بازدید این موسسه محسوب می شود.

کتاب  " آشنایی با هنر" نوشته غلام رضا اسد کرد، " تست و آزمون گرافیک" نوشته شهرزاد عباسی، "راهنمای معماری داخلی" نوشته پیمان ابراهیمی و فرشید حسینی، "انتخاب پوشاک بانوان" و  " انتخاب پوشاک آقایان" نوشت زهرا قرینی، " زبان تخصصی عکاسی" نوشته محمدرضا نور شمس از جمله کتاب های هنری این موسسه است.

تابلوهای موسسه کانون علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شامل "گل و مرغ" با تکنیک آبرنگ و خطاطی دانشجویان می شود. همچنین در این غرفه پایان نامه های منتخب دانشجویان علمی کاربردی برای علاقه مندان موجود است.  

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

مرکز روابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید