نمایش جزییات خبر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲

ویژه نمایشگاه ـ برگزاری بیش از شش هزار و 500 جلسه در شورای فرهنگ عمومی

شورای فرهنگ عمومی به منظور تقویت و ایفای نقش بهتر در سطح سیاست‌گذاری فرهنگی و نظارت بیشتر، در طول 4 سال بیش از شش هزار و 500 جلسه برگزار کرده است.
ویژه نمایشگاه ـ برگزاری بیش از شش هزار و 500 جلسه در شورای فرهنگ عمومی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نظارت مداوم و مستقیم بر شرایط فرهنگی کشور با برگزاری 6656 جلسه در سراسر کشور از جمله دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی محسوب می‌شود. به طور متوسط شورای فرهنگ عمومی ماهانه در هر استان 4 جلسه برگزار کرده است.

شورای فرهنگ عمومی در راستای ایفای نقش بیش‌تر و بهتر خود در سطح سیاست‌گذاری  فرهنگی کشور و نظارت بیش تر بر شرایط فرهنگی جامعه و همچنین استفاده از توانمندی مسئولین و کارشناسان جلسات متناسبی را برگزار کرده است.

در شورای فرهنگ عمومی طی 4 سال گذشته 92 جلسه و 95 مصوبه برگزار شد که به طور میانگین ماهانه 2 جلسه در این شورا برپا شده است.

از جمله برنامه‌های راهبردی شورای فرهنگ عمومی می‌توان به تقویت نقش این شورا در وحدت‌بخشی به سیاست‌گذاری فرهنگی و همسوسازی مقررات و قوانین فرهنگی، هنری اشاره کرد.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

مرکز روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید