نمایش جزییات خبر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷

ویژه نمایشگاه ـ ارائه مجموعه موسیقی نواحی مناطق مختلف کشور در نمایشگاه "ره توشه"

غرفه دفتر امور موسیقی در نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجموعه ای از موسیقی نواحی مناطق مختلف کشور را برای علاقه مندان به نمایش گذاشته است.
ویژه نمایشگاه ـ ارائه مجموعه موسیقی نواحی مناطق مختلف کشور در نمایشگاه "ره توشه"

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر امور موسیقی در بخش جنبی نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت های شاخص خود طی چند سال گذشته را برای مخاطبان به نمایش گذاشته است.

غرفه دفتر امور موسیقی آثار و فعالیت های خود را در قالب بولتن، کتاب، پوستر، لوح فشرده و  مجموعه موسیقی نواحی به علاقه مندان ارائه می دهد. همچنین این غرفه چند ساز سنتی ایرانی را به نمایش گذاشته است.

لوح فشرده "سمفونی کاروان" کاری از مجید انتظامی، "هلال کاروان" کاری از سعید ذهنی، " گل مولا" شامل موسیقی روضه خوانی با ضرب و آواز مرشد محمد مرادی، "ماه مجلس" اثری از عبدالحسین مختاباد از جمله آثار شاخصی است که در این غرفه به مخاطب عرضه می شود.

همچنین مجموعه موسیقی نواحی آذربایجان، گیلان و تالش، مازندران، خراسان، طالقان، بلوچستان، بوشهر، ترکمن از جمله آثاری است که در غرفه دفتر امور موسیقی به چشم می خورد. همچنین مجموعه موسیقی نواحی چهارمحال و بختیاری، قشقایی، لرستان، کردستان و کرمانشاه در این غرفه موجود است.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.  
مرکز روابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید