نمایش جزییات خبر
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۵:۱۶

ویژه نمایشگاه _سعید رجبی فروتن تاکید کرد: تلاش سازمان سینمایی برای اثبات حقانیت انقلاب

سخنگوی سازمان سینمایی تاکید کرد: در تلاش هستیم سینما را به عنوان ابزاری برای اثبات حقانیت انقلاب اسلامی و مردم ایران به کار ببریم.
ویژه نمایشگاه _سعید رجبی فروتن تاکید کرد:  تلاش سازمان سینمایی برای اثبات حقانیت انقلاب

سعید رجبی فروتن  در گفت‌وگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره ارائه آمار سازمان سینمایی در نمایشگاه «ره‌توشه» اظهار کرد: آماری که ما در نمایشگاه «ره‌توشه» عرضه کرده‌ایم آماری است که بر اساس شاخص‌های مصوب مرکز آمار در زمان فعالیت معاونت سینمایی استخراج شده است. در حال حاضر که سازمان سینمایی دوران ثبات و استقرار خود را سپری می‌کند به محض صدور احکام مدیران سازمان، شاخص‌های جدید استخراج، تعیین و از سوی مرکز آمار ایران تایید خواهد شد.

وی افزود: پس از تعیین شاخص‌های جدید از سوی مرکز آمار، فعالیت‌های طول سال را ذیل شاخص‌های مصوب طرح و تدوین می‌کنیم که قطعا فعالیت‌های بین‌المللی و برون‌مرزی نیز جزو این گروه خواهد بود. توجه به فعالیت‌های بخش بین‌المللی نیز در سازمان سینمایی آغاز شده چراکه برای نمونه بنده اولین مدیری هستم که با سمت مدیر روابط عمومی و امور بین‌المللی فعالیت می‌کنم. پیش از این برنامه‌های بخش بین‌المللی در مراکز مختلف سینمایی به صورت پراکنده مورد توجه بود و در حاشیه فعالیت‌های اصلی مورد توجه قرار می‎‌گرفت.

رجبی فروتن اظهار امیدواری کرد در سال آینده و با تصویب شاخصی برای امور بین‌الملل، فعالیت‌های سینمایی برون‌مرزی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی در ادامه گفت: سازمان سینمایی در دولت دهم و با تلاش جناب شمقدری درباره مسائل بین‌المللی در کنار سایر فعالیت‌های داخلی، اقداماتی را در دستور کار قرار داد و می‌توان از مهم‌ترین این اقدامات به پیگیری مسائل ضدصهیونیست در دنیا اشاره کرد.

رجبی فروتن ضمن تاکید بر تلاش سازمان سینمایی برای خنثی‌سازی شیطنت‌ها علیه ایران و اسلام، تصریح کرد: ما در تلاش هستیم سینما را به عنوان ابزاری برای اثبات حقانیت انقلاب اسلامی و مردم ایران به کار ببریم.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.


اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید