نمایش جزییات خبر
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۵:۳۸

ویژه نمایشگاه _ اکران 246 فیلم سینمایی در دولت دهم

246 فیلم سینمایی در طول دوره فعالیت دولت دهم در سینماهای کشور به نمایش عمومی درآمده است.
ویژه نمایشگاه _ اکران 246 فیلم سینمایی در دولت دهم

به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور سینمایی ارشاد گزارش آماری از عملکرد و دستاوردهای خود را در غرفه‌ای در نمایشگاه «ره‌توشه» در معرض دید عموم قرار داده است.

تولید 367 اثر سینمایی در کشور،‌ افزوده شدن تعداد 44 سالن سینمایی به مجموعه سینمایی کشور،‌ اکران 246 فیلم سینمایی در طول دوره دولت دهم، تولید 33 فیلم فاخر در کشور،‌ ساخت 1058 فیلم مستند،‌ افزوده شدن 17 آموزشگاه آزاد سینمایی، بیمه شدن 2450 نفر از هنرمندان، حمایت از اکران بین‌المللی تولیدات سینمای ایران،‌ تاسیس 15 موسسه و ویدئو رسانه از جمله دستاوردهای معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم است.

همچنین 285 تله‌فیلم ایرانی در شبکه نمایش خانگی،‌ بهسازی ظرفیت سالن‌های سینمایی کشور به تعداد 46 هزار و 189 صندلی،‌ تولید 279 دقیقه فیلم انیمیشن در شبکه نمایش خانگی و جذب 58 میلیون و 193 نفر در اکران فیلم‌های سینمای کشور، نیز از دیگر دستاوردهای سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در نمایشگاه «ره‌توشه» به نمایش درآمده است.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید