نمایش جزییات خبر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۹:۴۴

ویژه نمایشگاه ـ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نمایشگاه کتاب 90 و 91 برای اولین‌بار

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نمایشگاه کتاب 90 و 91 برای اولین بار یکی از دستاوردهای دفتر امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال‌های اخیر است.
ویژه نمایشگاه ـ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نمایشگاه کتاب 90 و 91 برای اولین‌بار

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر امور ایثارگران وزارت ارشاد در راستای تعمیق ارتباط با ایثارگران، حمایت‌های مادی و معنوی از هنرمندان و کارکنان ایثارگران، فراهم کردن شرایط حضور در فعالیت‌های فرهنگی و هنری در داخل و خارج از کشور، تشویق و ترغیب در جهت تقویت برنامه‌‌های سنت عزاداری و ... فعالیت می‌کند.

دفتر امور ایثارگران در طول سال‌های گذشته، فعالیت‌هایی چون برگزاری مسابقات کتابخوانی برای اولین بار، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نمایشگاه کتاب 90 و 91 برای اولین بار، برگزاری مسابقات داستان و مقاله‌نویسی، تهیه و تولید نمایشنامه‌های مذهبی، برگزاری نمایشگاه‌های متعدد کتاب در مناسبت‌های ملی و دینی، حمایت از آثار ایثارگران در عرصه‌های علمی و فرهنگی و هنری، ارایه دستاوردهای ایثارگران به جامعه، برگزاری کارگاه هنری به مناسبت‌های ملی و دینی و حضور در استان‌ها و دیدار با ایثارگران را انجام داده است.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «ره‌توشه» از 27 فروردین تا 4 اردیبهشت هر روز از ساعت 10 در تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان خواهد بود

مرکزروابط عمومی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید