نمایش جزییات خبر
۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۹:۴۷

با حضور وزیر ارشاد؛ آیین پایانی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر آغاز شد

آیین پایانی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجرلحظلاتی پیش با حضور " سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
با حضور وزیر ارشاد؛ آیین پایانی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر آغاز شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در این آیین که شامگاه سه شنبه -لحظاتی پیش- در تالار وحدت در حال برگزاری است جمعی از مسوولان فرهنگی و هنری، میهمانان داخلی و خارجی، هنرمندان و مردم حضور دارند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری حسن ریاحی از 25 بهمن با اجرای 64 گروه در قالب 6 بخش مختلف در تهران و 3 استان دیگر برگزارشد.
این جشنواره که در بخش های نسل دیگر، بین الملل ، استعدادهای درخشان ، رقابتی و پاپ  برگزار شد.

این در حالی بود که در بخش " نسلی دیگر" 7 گروه، در بخش "رقابتی"  24 گروه، در بخش " استعدادهای درخشان " 8 گروه، دربخش " جنبی" 21 گروه و در بخش " بین الملل" چهار گروه به روی صحنه رفتند.
همچنین در جنب این جشنواره بخش " فیلم های مستند موسیقی " برگزار که در آن 9 فیلم شرکت داده شده بود که 2 فیلم از این مجموعه به دلیل استقبال جالب توجه مخاطبان دوباره به نمایش در آمد.
در ادامه این مراسم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی معرفی و از آنها تجلیل خواهد شد.
ایراد سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر جشنواره موسیقی فجر ، معرفی برگزیدگان ، قرائت بیانیه هیات داوران ، اجرای موسیقی برگزیدگان و اجرای چند برنامه هنری از جمله برنامه های جنبی این جشنواره  هنری خواهد بود.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد

ادامه دارد...

مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از ساعت 19 روز سه شنبه در تالار وحدت در حال برگزاری است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید