نمایش جزییات خبر
۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۳۷

با حضور آیت الله مهدوی کنی و وزیر ارشاد؛ پانصدمین کتاب انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) رونمایی شد

همزمان با سی ‌و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پانصدمین کتاب انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) با حضور آیت الله " محمدرضا مهدوی کنی" و " سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی و جشن کتاب برگزار شد.
با حضور آیت الله مهدوی کنی و وزیر ارشاد؛ پانصدمین کتاب انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) رونمایی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در این مراسم که هم اکنون در دانشگاه امام صادق (ع) در حال برگزاری است، جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان، مسوولان فرهنگی و هنری، اعضای خانه کتاب و مولفان، مترجمان، نویسندگان و محققان دانشگاه امام صادق(ع) نیز حضور دارند.
در ادامه این مراسم نیز از سه عنوان کتاب مرتبط با "مبانی و روش اندیشه علمی امام صادق(ع)" تالیف گروهی از محققان با نظارت علمی دکتر احمد پاکتچی، "ابعاد زندگی و شخصیت امام صادق(ع)" نوشته جمعی از محققان با نظارت دکتر احمد پاکتچی و کتاب" پرتوی از زندگی امام صادق(ع)" تالیف حجت‌الاسلام نورالله علیدوست‌خراسانی نیز رونمایی شد.
همچنین به مناسبت جشن کتاب دانشگاه و ورود به چهاردهمین سال فعالیت انتشارات دانشگاه امام صادق(ع)، برنامه های فرهنگی و هنری جانبی نیز تدارک دیده شده که متعاقبا ارسال می شود.
"سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیت الله محمد رضا مهدوی کنی " ریاست دانشگاه امام صادق(ع) از جمله سخنرانان این مراسم خواهند بود.
این مراسم در سالن همایش های دانشگاه امام صادق (ع) هم اکنون در حال برگزاری است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید