نمایش جزییات خبر
۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۴:۵۶

وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران:جشنواره سی ویکم فیلم فجر گامی به جلو برای سینمای ایران بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر را گامی رو به جلو برای سینمای ایران توصیف کرد.
وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران:جشنواره سی ویکم فیلم فجر گامی به جلو برای سینمای ایران بود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، "سیدمحمد حسینی" روز دوشنبه در گفت وگوی با خبرنگاران، با بیان اینکه در این دوره از جشنواره فیلم فجر، جوانان حضور فعالی داشتند، افزود: همچنین پیشکسوتان و بزرگان سینما نیز آثار خوبی داشتند، اما امید ما به جوانان است که در این عرصه گام برداشته اند.
وی با بیان اینکه در سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، آثاری با موضوعات متنوع و متناسب با فرهنگ غنی و اصیل ایرانی اسلامی تولید و به نمایش در آمد، گفت: امیدواریم این جشنواره فرصت خوبی برای همگرایی و همدلی و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت سینمای ایران باشد.
نایب رئیس شورای عالی سینما تصریح کرد، جشنواره فیلم فجر فرصتی بود برای ارزیابی سینمای کشور و اینکه سینما تا چه میزان پاسخگوی نیازهای جامعه است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه در جشنواره سی ویکم موضوعات متنوعی از سوی فیلمسازان انتخاب شده بود، گفت: همچنین آثار ارایه شده از سوی کارگردانان فیلم اولی از کیفیت قابل قبول و خوبی برخودار بود.
حسینی، سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر را گامی به جلو برای سینمای ایران خواند و ابراز امیدواری کرد سینمای کشور در سال آینده رونق بهتری داشته باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، این رویداد سینمایی را فرصتی مناسب برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف سینمای ایران خواند و گفت: در جشنواره امسال، فیلم اولی ها خوش درخشیدند که این امر نوید بخش آینده خوبی برای سینمای کشور است.
سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه برگزار شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید