نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۲۳:۵۷

شمقدری خبر داد: آمادگی سازمان سینمایی برای حمایت از تولید آثاری با مضمون انقلاب اسلامی

رییس سازمان امور سینمایی ضمن انتقاد از تولید نشدن فیلم های مناسب و شایسته درباره حوادث دوران انقلاب گفت: سازمان امور سینمایی آمادگی حمایت برای ساخت این نوع آثار را دارد.
شمقدری خبر داد: آمادگی سازمان سینمایی برای حمایت از تولید آثاری با مضمون انقلاب اسلامی
به گزارش مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاداسلامی، ˈجواد شمقدریˈ یکشنبه شب در مراسم اختتامیه سی ویکمین جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد، جشنواره فیلم فجر را بزرگترین، مهمترین و زیباترین رویداد فرهنگی کشور دانست و افزود: جشنواره فیلم فجر امسال همانند سال های قبل با همدلی و همکاری مسوولان و اصحاب رسانه به خوبی برگزار شد.

وی با یادآوری اینکه سه گرایش عمده در آثار سینمایی ایران وجود دارد، ادامه داد: گرایش نخست به تولید فیلم هایی با مضمون سرگرمی به منظور جذب مخاطب عام و گرایش دوم به ساخت فیلم های جشنواره ای و گرایش سوم نیز تولید فیلم هایی با مضمون ارزشی است.
رییس سازمان امور سینمایی گفت: خوشبختانه در جشنواره امسال از هر سه گرایش یاد شده، فیلم هایی به جشنواره فیلم فجر رسید که این آثار می توانند به پربار تر شدن سینمای ایران منجر شود.
شمقدری با بیان اینکه سینمای ایران اکنون بیش از هر چیز دیگری نیازمند همدلی است، افزود: مردم و مسوولان وظایف خود را در قبال سینما به خوبی انجام می دهند و ما سینماگران هستیم که باید به این هنر زیبا بیش از گذشته پرداخته و موجباب رشد و تعالی آن را فراهم کنیم.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید