نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹

وزیر ارشاد :هشت تالار بزرگ فرهنگی و هنری در کشور در حال ساخت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در قالب پروژه های مهر ماندگار هشت تالار بزرگ فرهنگی وهنری در هشت نقطه کشور در دست ساخت است.
وزیر ارشاد :هشت تالار بزرگ فرهنگی و هنری در کشور در حال ساخت است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"سیدمحمد حسینی" روز یکشنبه در حاشیه بازدید از کتابخانه مرکزی سمنان ابراز امیدواری کرد این پروژه ها تا پایان دولت دهم به پایان برسند.

وی افزود: علاوه بر این تالارها، ساخت یک فیلم خانه در تهران در مراحل نهایی قرار دارد و دانشکده علوم قرآنی اصفهان نیز دردست اجرا است که امیدواریم به نتیجه برسد.
وی گفت: برای پروژه های مهرماندگار قریب یک هزار میلیارد ریال اعتبار تاکنون اختصاص یافته و به علاوه از ردیف های اعتباری وزارتخانه نیز اعتباری برای اجرای این پروژه ها در نظر گرفته شده است.
وزیر ارشاد سرعت اجرای پروژه کتابخانه مرکزی سمنان را مطلوب خواند و گفت: این پروژه که مشتمل بر بخش های مختلف است اوایل سال آینده تکمیل می شود.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره های بین المللی فجر در بهمن ماه امسال گفت: برغم تحریم ها و فشارهای خارجی از این جشنواره ها استقبال بسیار خوبی شده و بسیار مناسب و با نظم برگزار شده است.
وی افزود : جشنواره های امسال با رویکرد اسلامی و ایرانی و مطابق با آداب و رسوم این سرزمین برگزار شده و جوانان در این جشنواره ها درخشش بسیار خوبی داشتند.
وی با اشاره به اینکه امسال هفت جشنواره بین المللی فجر در رشته های مختلف برگزار شده افزود : دو جشنواره جدید شامل مد و لباس و جشنواره قرآنی آیات نیز به این جشنواره ها ( تا پیش از این پنج جشنواره بود ) اضافه شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: جشنواره مد و لباس در اسفند ماه و جشنواره موسیقی نیز بزودی برگزار می شود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید