نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۷:۵۳

بازدید وزیر ارشاد از مصلای درحال ساخت شاهرود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لحظاتی پیش پس از ورود به شهرستان شاهرورد مورد استقبال جمعی از مسوولان و مردم این شهرستان قرار گرفت و بلافاصله با حضور در محل مصلای بزرگ در حال ساخت شاهرود از قسمت های مختلف آن بازدید و با توضیحات ارائه شده در جریان روند ساخت این مصلا قرار گرفت.
بازدید وزیر ارشاد از مصلای درحال ساخت شاهرود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اداره ارشاد شاهرود،" سید محمد حسینی " شامگاه شنبه در ادامه سفرهای استانی به منظور شرکت در چند برنامه فرهنگی و هنری وراد شهرستان شاهرود شد.
" سید محمد حسینی " به منظور شرکت در آیین با شکوه راهپیمایی یوم الله 22بهمن و ایراد سخن در جمع مردم شهیدپرور استان سمنان به این استان سفر کرده است.
 رونمایی از خشت نینوا در فرهنگسرای مهر شاهرود ، ادای احترام به شهدای گمنام ،رونمایی از بزرگترین کتیبه جهان درشاهرود، شرکت در مراسم جشن 22 بهمن در مدرسه قلعه شاهرود ازجمله برنامه های سفر حسینی به شاهرود است.
بازدید از پروژه تالار و کتابخانه مرکزی سمنان(مهر ماندگار) ، ادای احترام به شهدای گمنام استان ، افتتاح نگارخانه دائمی فروش محصولات فرهنگی هنری در فرهنگسرای کومش ، از دیگر برنامه های سفر دو روزه وزیر ارشاد به استان سمنان خواهد بود.
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید