نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه تالار و کتابخانه مهر ماندگار استان سمنان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در محل احداث پروژه بزرگ تالار و کتابخانه مرکزی (مهر ماندگار) استان سمنان از مراحل ساخت آن بازدید کرد.
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه تالار و کتابخانه مهر ماندگار استان سمنان

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،" سید محمد حسینی " روز یکشنبه در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان پس از شرکت در چند برنامه فرهنگی و هنری شهرستان شاهرود به سمنان مرکز استان سفر کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود سمنان مورد استقبال استاندار و جمعی از مسوولان استان قرار گرفت و بلافاصله در گلزار شهدای گمنام  سمنان حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار شاخ گل به مقام شامخ شهدای گلکون کفن این شهرستان ادای احترام کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه این سفر طبق سنوات و برنامه های سفرهای استانی ایشان در خصوص پیگیری و بازدید از  روند ساخت پروژه ها و مجموعه تالارهای بزرگ در حال ساخت در قالب " مهر ماندگار دولت دهم" ، از روند ساخت پروژه و کتابخانه بزرگ در حال احداث سمنان بازدید کرد.
وی با توضیحات ارائه شده از سوی مهندس ناظر و مسوولان استانی در جریان آخرین روند ساخت این پروژه مهر ماندگار دولت دهم قرار گرفت.   
لازم به ذکر است عملیات اجرایی ساخت این پروژه از سال 89 در زمینی بالغ بر 7هزار متر مربع زیر بنا آغاز شده  و تاکنون بالغ بر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
در این پروژه بزرگ مخزن کتاب، بخش های مختلف کتاب سالن 250 نفره، فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی و هنری ،مخزن نشریات، نمایشگاه کتاب و ...تعبیه شده است.
این پروژه بزرگ با تلاش و پیگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال احداث است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید