نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۷:۳۷

با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ارشاد؛ طرح ملی ایستگاه های مطالعه افتتاح می شود

طرح ملی ایستگاه های مطالعه فردا - دوشنبه- با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور،سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح می شود.
با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ارشاد؛ طرح ملی ایستگاه های مطالعه افتتاح می شود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح ملی ایستگاه های مطالعه همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، فردا دوشنبه با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، منصور واعظی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و جمعی دیگر از مسوولین در سالن اجتماعات شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.
ایستگاه های مطالعه قرار است در مکان های عمومی مستقر شوند. هر ایستگاه دارای 15موضوع است و کتاب ها به صورت ماهانه شارژ می شوند. این آثار در موضوعاتی چون، داستان، سه کتاب برای کودکان، دو کتاب نوجوانان، زنان، تاریخ، علوم و فنون و ادبیات به معنای شعر و آثاری با موضوعات دفاع مقدس هستند.
افراد مختلف می توانند با مراجعه به این ایستگاه ها کتاب ها را برداشته و برای مطالعه می توانند به منزل ببرند، اگر تمایل داشتند طبق شماره حساب درج شده در کتاب دو هزار تومان بابت آن پرداخت می کنند و اگر تمایل نداشته باشند می توانند کتاب را به نخستین ایستگاه یا یکی از کتابخانه های عمومی تحویل دهند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید