نمایش جزییات خبر
۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۲۲:۰۶

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی جشنواره فجر با موضوع پیامبر(ص) گشایش یافت

تهران-نمایشگاه آثار غیر رقابتی جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع پیامبر (ص)-لحظاتی پیش- با حضور "سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در موزه هنرهای معاصر تهران گشایش یافت.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی جشنواره فجر با موضوع پیامبر(ص) گشایش یافت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، " سید محمد حسینی گ شامگاه شنبه -لحظاتی پیش - ضمن افتتاح این نمایشگاه از بخش های مختلف آن دیدن کرد و از نزدیک در جریان آثار ارائه شده در این نمایشگاه قرار گرفت.

در این نمایشگاه آثار غیر رقابتی با موضوع " پیامبر اعظم (ص)" به نمایش گذاشته شده است.
براساس این گزارش در بخش غیر رقابتی پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 123 اثر با موضوع پیامبر (ص) در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال و سرامیک، کاریکاتور، تصویرسازی، عکاسی و پوستر به نمایش گذاشته شده است. .
شایان ذکر است نمایشگاه آثار رقابتی رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، تصویرسازی و کاریکاتور پنجمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر  در موزه امام علی (ع) و نمایشگاه آثار رقابتی رشته های عکاسی، پوستر و سفال و سرامیک جشنواره در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
همچنین نمایشگاهی از آثار زنده یاد محمود جوادی پور در یکی از گالری های موزه هنرهای معاصر برگزار می شود
حمید شاه آبادی معاون امور هنری وزیر ارشاد، محمد مهدی شجاعی مدیرعامل صندوق حمایت از هنرمندان و خبرنگاران  و جمعی از هنرمندان وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی را همراهی کردند.

پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 14 بهمن تا 12 اسفند ماه در تهران و 11 استان برگزار می شود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید